Menu

Zajímavé bugy a Fígly

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fíglymá pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Bobro123456 » ned 16. srp 2009 17:34:38 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
ok nabuduce napisem
Bobro123456
Nováček

Příspěvekod 01sandra » pon 17. srp 2009 11:26:36 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
Nevim jestli to už náhodou někdo nepsal, ale našla jsem dobrou taktiku, jak porazit divoký zvířata a nebo i jakýhokoliv soupeře - nejlepší je nahnat je třeba ke stěně a tam ho masit ( tohle je dobrý okolo začátku hry a je to účiný na Orky ) a u těch zvířat : když jsou v jeskyni, tak je natlačit na stěnu, v přírodě zase na kámen a nebo na stromy, prostě aby za sebou neměli volnej prostor :-). Nevíte náhodou nejlepší způsob jak zabít důlního červa? Dík za případný odpovědi :-).
01sandra
Nováček

Příspěvekod Rayl » pon 17. srp 2009 12:42:39 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
01sandra píše:Nevim jestli to už náhodou někdo nepsal, ale našla jsem dobrou taktiku, jak porazit divoký zvířata a nebo i jakýhokoliv soupeře - nejlepší je nahnat je třeba ke stěně a tam ho masit ( tohle je dobrý okolo začátku hry a je to účiný na Orky ) a u těch zvířat : když jsou v jeskyni, tak je natlačit na stěnu, v přírodě zase na kámen a nebo na stromy, prostě aby za sebou neměli volnej prostor :-). Nevíte náhodou nejlepší způsob jak zabít důlního červa? Dík za případný odpovědi :-).

Jo je to dobrá taktika ale až ti dojde energie tak musíš ustoupit :wink:
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Rayl » pon 17. srp 2009 12:49:42 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
Dneska se mi stal zajímavý bug.Plnil jsem úkoly od Theodora a když jsem mu předal pytle s pšenicemi tak jsem se ho zeptal jestli už můžu vidět Leeho.Když jsem tu větu potvrdil v tom okýnku tak bezejmenný na Theodora vyštěkl :lol: (prostě jako kdyby vyštěkl pes :)) a Theodor mu odpověvěl stejně.Zvláštní je to že ty titulky tam nahoře ani nenaskočily, seběhlo se to strašně rychle ale už z předchozí hry jsem věděl že už ho můžu vidět :) .Ještě nikdy se mi to nestalo :-o
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Gatě » pon 17. srp 2009 13:59:13 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
zajímavé to se ještě nestalo ale stalo se mi že Lee začal syčet :) mluvil o tom že by nechtěl takou srašnou smrt ani pro orky a uprostřed dialogu začal syčet až do konce dialogu.
...
Gatě
Uživatel

Příspěvekod rylan2 » pát 11. zář 2009 12:15:01 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
01sandra píše:Nevim jestli to už náhodou někdo nepsal, ale našla jsem dobrou taktiku, jak porazit divoký zvířata a nebo i jakýhokoliv soupeře - nejlepší je nahnat je třeba ke stěně a tam ho masit ( tohle je dobrý okolo začátku hry a je to účiný na Orky ) a u těch zvířat : když jsou v jeskyni, tak je natlačit na stěnu, v přírodě zase na kámen a nebo na stromy, prostě aby za sebou neměli volnej prostor :-). Nevíte náhodou nejlepší způsob jak zabít důlního červa? Dík za případný odpovědi :-).

musis proste sekat kdyz se naprahne k lehkemu utoku
rylan2
Trvalý ban

Příspěvekod nheg66 » stř 25. lis 2009 17:02:49 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
stalo se nekomu ze kazdej(skoro) rebelskej strazce měl 2hlavy. Ta druha hlava se po jeho porazeni dala sebrat jako kdyby to byl mec a taky kdyz sem pouzil cheat (uz nwm kterej to byl) z G3 co vam da vsechnyy porty a druidske kameny tak kdyz sem pouzil druidskej kamen a vratilo mne to naspet tak sem mel tu hlavu i ja
nheg66
Nováček

Příspěvekod crazyhorse » úte 23. črc 2013 14:39:08 » Re: Zajímavé bugy a Fígly
Eridor píše:
Greg píše:A tady hnus číslo 2
Ta pochodeň ne a ne hořet :lol:
http://img241.imageshack.us/img241/7838/pochodeneholn0.jpg
Sem zvědavej jak to budu dělat v jeskyni :shock:

Tohle se mi už taky stalo...a tak jsem použil svitek světla :D

Aj mne sa to stal no ja som mal v inventári 3 druhy fakiel jedni nehoreli druhé boli normálne a tretie nie a nie zhasnúť. :wink:
A občas sa s tým aj začal byť ako s dvomi zbraňami(čo ma nechcel nikto naučiť) a nepriatelia uhoreli :lol:
crazyhorse
Nováček

Předchozí