Menu

Zmizelé NPC a nefunkční MARVIN

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Zaga » ned 11. zář 2016 11:39:29 » Zmizelé NPC a nefunkční MARVIN
Ahoj, mám problém s tím, že mi zmizely dvě postavy - Silvestr a Rudolph. Chtěl jsem si je přidat přes MARVINA. Problém je v tom, že i po změnění v souboru na Testmode=true, se mi nedaří ve hře přes onu klávesu pod Escpapem otevřít.
Zaga
Nováček

Příspěvekod Dettlaff » stř 28. zář 2016 14:31:01 » Re: Zmizelé NPC a nefunkční MARVIN
To bude nejspíš tím, že v Gothicu se konzole nezapíná klávesou pod escapem, nýbrž musíš otevřít okno se statistikami (klávesa B) napsat "MARVIN" okno opět stejnou klávesou zavřít (píšeš tedy "BMARVINB"). A potom otevřeš konzoli klávesou F2.
Dettlaff
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 28. zář 2016 15:13:49 » Re: Zmizelé NPC a nefunkční MARVIN
jestli si to správně pamatuju, v G3 se MARVIN psal bez předchozího zapnutí konzole statistik a občas se to hned napoprvé nepovedlo. Takže normálně během hry rychle napíšeš slovo MARVIN (po prvním písmenu se ti pravděpodobně zobrazí mapa, ať tě to nemate) a pak zapneš konzoli pomocí tildy (nahoře nalevo vedle jedničky, chceš-li - pod escapem) ... stejným způsobem Marvin deaktivuješ ...

edit - když mi během hraní párkrát zmizela nějaká postava, tak jsem se k ní dostal i pomocí příkazu goto "jméno" ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Dettlaff » stř 28. zář 2016 18:17:26 » Re: Zmizelé NPC a nefunkční MARVIN
Omlouvám se, nějak jsem se "překoukl" a myslel jsem, že jsem v sekci G2A, místo G3A. :D Emperor má recht ;)
Dettlaff
Uživatel