Menu

Daně Anog

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod vallley » pon 04. lis 2013 13:18:06 » Daně Anog
Zdravím, vůbec mi daně nejdou odevzdat Anogovi, neustále se ptá na bratra akorát a bratr Inog zase jestli už jsem odevzdal daně. Všech 6lidí jsem oběhnul a 2x ještě kontroloval a znovu je navštívil, už se v tom motám snad dvě hodiny. Všechny questy jsou odevzdané jen tenhle chybí."plus přivést Inoga"
vallley
Nováček

Příspěvekod Jémák » pon 04. lis 2013 13:50:53 » Re: Daně Anog
teď si nejsem jistý, ale odvedl jsi i karavanu z Geldernu do Sildenu?

popř jaký máš nainstalovaný patch, nějaký EE??
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod vallley » pon 04. lis 2013 13:59:54 » Re: Daně Anog
Děkuji :). Nakonec jsem na anoga zkoušel 3x zasebou mluvit a otevřelo se okno i se zaplacením.
vallley
Nováček

Příspěvekod jennyy12 » sob 20. srp 2016 13:37:34 » Re: Daně Anog
Zdarec. Taky mám problém s odevzdáním daní Anogovi. Mám od všech vybraný daně akorát kromě Barnabase, protože toho se mi podařilo na začátku hry zabít. Je to kvůli tomu, že to hra nepozná, že je mrtvý a tudíš od něj nemám vybrané daně?? Zkoušela jsem i hafokrát mluvit s Anogem a pořád nic. Všechny ostatní ukoly, kolem Inoga mám zatím splněny.Musím to hrát znovu od začátku?? Díkec za radu
jennyy12
Nováček