Menu

Několik problému + jedna otázka

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Zuben » stř 01. črc 2009 0:20:03 » Několik problému + jedna otázka
Dobrý den včera jsem si nainstaloval Gothic : Forsaken Gods a u některých obchodníků se nad němi neobjevují že jsou obchodníci , pak u 3 věcí pro magické brnění se neukazují názvy ( ukol Tajemný poutník chce kousky zbroje ) a pak v pohodě se dá vykrást kdokoliv

a ted otázka :

Je normální že když si promluvím s Gornem jdou po mě všichni orkové ? děkuji
Gcore.cz - Herní portál a magazín
Když miluješ, není co řešit ;)
Zuben
Nováček

Příspěvekod Krysak » stř 01. črc 2009 13:04:49 » Re: Několik problému + jedna otázka
Zuben píše:Je normální že když si promluvím s Gornem jdou po mě všichni orkové ?

Je. Každý se v pohodě vykrást dá, nikdo nic neřekne a je to normální.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod kloudici » stř 01. črc 2009 22:34:53 » Re: Několik problému + jedna otázka
...u některých obchodníků se nad němi neobjevují že jsou obchodníci , pak u 3 věcí pro magické brnění se neukazují názvy

Tohle je asi taky normální, aspoň u mne v české verzi jsem to měla taky tak. :lol:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Zuben » čtv 02. črc 2009 1:02:27 » Re: Několik problému + jedna otázka
aha , tak mockrát díky , hru už jsem dohrál :-D , ale pokračuje , taky normální ? a ještě něco divnýho , když jsem sjednotil Myrthanu tak proč jdou po mě orkové ? :-D

PS : Důkaz dohrání je můj avatar ;) ( poznáte podle koruny ;) )
Gcore.cz - Herní portál a magazín
Když miluješ, není co řešit ;)
Zuben
Nováček