Menu

Problikávání textur domů

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod ellerm » ned 28. čer 2009 16:02:05 » Problikávání textur domů
Nevím proč, ale problíkávají mi textury ve hře, je divné že problikávají pouze domy, stěny domů, podlahy a schody. Potom ještě nevidím skrz dveře, prostě je v nich jakoby vložená textura stěny.

Obrázek

Můžu si dát hru na max, medium nebo low detaily a dělá to pořád :( Opravdu nevím čím to je.

Systém : Win Vista SP1
PC : Core 2 duo 2x GHz
Grafika : Geforce 8600 GT
Ram : 2 GB

Nejnovější Dx a ovladače mám nainstalovaný. Poraďte čím by to mohlo být prosím.
ellerm
Nováček

Příspěvekod kloudici » ned 28. čer 2009 17:37:31 » Re: Problikávání textur domů
Přesně ten samý problém mám já, nepomohlo ani přeinstalování DirectX. Ovladače se mi moc přeinstalovávat nechce, protože s těma, které mám, mi všechny ostatní hry, včetně klasického G3 chodí bez problémů.
Mám PC AMD Athlon (tm) 64x2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 GHz
Windows XP professional, graf. kartu NVIDIA Ge Force 9600 GT,
3 GB RAM
Jediné co zabírá, je hodit se příkazem goto k nějaké NPC (ale to není řešení, protože příkazy goto k většině NPC nefungují), pak se to snad donačte, či co, ale při prvním teleportování se, nebo načtení některé uložené pozice je problém zpět. :sad:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod ellerm » pon 29. čer 2009 15:58:15 » Re: Problikávání textur domů
Jn, ještě pro úplnost, mám tu cz verzi co teď vyšla, tutíž by měla být s nejnovějším patchem. G3 mi funguje na maximální detaily bez problémů.
ellerm
Nováček

Příspěvekod Balalajka » stř 08. črc 2009 12:47:56 » Re: Problikávání textur domů
Mě taky problikávaj dmy a někdy se mi i měí barvy předmětů (kbelik třeba je uplně zelenej) :sad:
Balalajka
Uživatel