Menu

Where is Guru?

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod HellsRANGER » ned 15. bře 2009 1:46:17 » Where is Guru?
Bohužel i v datadisku se mi vyskytuje poměrně často chyba "Where is Guru?" a tak mě zajímá, jestli už někdo přišel na nějaké řešení. Chyba mi naskakuje po každém načtení jedné určité uložené hry, po načtení a uběhnutí několika metrů jakýmkoli směrem a nebo jen tak aby se neřeklo. Vždycky musím uloženou pozici smazat a zkusit jinou, ale po čase se to stane znovu. :|
HellsRANGER
Nováček

Příspěvekod Siiu » ned 15. bře 2009 19:33:46 » Re: Where is Guru?
Pokaždé to samý zkusto PŘEINSTALOVAT.
Siiu
Uživatel

Příspěvekod termix » čtv 13. srp 2009 7:35:08 » Re: Where is Guru?
Siiu píše:Pokaždé to samý zkusto PŘEINSTALOVAT.

To ti nepomůže, já jsem to zkusil na originálce G3 a pořád mám ten samý problém. Najednou se začerní obrazovka a skočí to do okna a objeví se Where is Guru? Ale už jsem si na to zvyknul.
Kouřil a umřel. Nekouřil a taky umřel, tak pak si nezapal!
Kdo má prachy, koupí si auto, kdo je nemá, umře jinak..
termix
Nováček

Příspěvekod Duffy » čtv 13. srp 2009 9:04:43 » Re: Where is Guru?
HellsRANGER píše:Bohužel i v datadisku se mi vyskytuje poměrně často chyba "Where is Guru?" a tak mě zajímá, jestli už někdo přišel na nějaké řešení. Chyba mi naskakuje po každém načtení jedné určité uložené hry, po načtení a uběhnutí několika metrů jakýmkoli směrem a nebo jen tak aby se neřeklo. Vždycky musím uloženou pozici smazat a zkusit jinou, ale po čase se to stane znovu. :|

u uložených her se mi to stávalo též stačilo akorát načíst starší save a po jeho načtení dát escape načíst a nechat si načíst ten save u kterého to dělalo a tentokrát už to neudělá ;-)
Duffy
Nováček

Příspěvekod TEJR » úte 25. srp 2009 15:27:14 » Where is Guru?
Where is guru!
Vím že nejsem sám komu tam naskakuje WHERE IS GURU ale říkal jsem si že ty patche jsou na nic!
Mám originál s šedým obalem něják divně zabalený a DVD tam bylo jen pohozené, psali tam český a slovenský manual je německý, při instalaci se mě furt ptá něco vohledně gothicu3 ale nerozumím tomu ani se slovníkem A TO MÁ BEJT ČESKY!!!! :evil: :evil:
a pak sem viděl v obchodech Gothic3 s červeným obalem ale nevím jestli je mezi tím rozdíl. Ale když jsem s tím ČERVENÝM OBALEM HRKAL NIC TAM NEBILO SLYŠET (nejsem blbej vím že se tam v některejch prodejnách nedávaj ale proč by to bylo zabalený v obalu s takovím tím čipem jak kdyby to někdo šlohnul)
tak se ptám těch kdo má jakej
šedý obal-jesli muto taky dělá nebo ne
červený obal jesli jo nebo ne
DIKY ZA ODPOVĚDI
TEJR
Nováček

Příspěvekod Kan » pon 14. zář 2009 10:09:06 » Re: Where is Guru?
HellsRANGER píše:Bohužel i v datadisku se mi vyskytuje poměrně často chyba "Where is Guru?" a tak mě zajímá, jestli už někdo přišel na nějaké řešení. Chyba mi naskakuje po každém načtení jedné určité uložené hry, po načtení a uběhnutí několika metrů jakýmkoli směrem a nebo jen tak aby se neřeklo. Vždycky musím uloženou pozici smazat a zkusit jinou, ale po čase se to stane znovu. :|

Mám taky tenhle problem s "Where is GURU" :evil: kazí mi to hrozne hru! Múžete mi poradit?

JESTE SEM TADY ODPOVED NENASEL :sad:
Kan
Nováček

Příspěvekod guma_panuje » pon 14. zář 2009 14:51:10 » Re: Where is Guru?
TEJR píše:Where is guru!
Vím že nejsem sám komu tam naskakuje WHERE IS GURU ale říkal jsem si že ty patche jsou na nic!
Mám originál s šedým obalem něják divně zabalený a DVD tam bylo jen pohozené, psali tam český a slovenský manual je německý, při instalaci se mě furt ptá něco vohledně gothicu3 ale nerozumím tomu ani se slovníkem A TO MÁ BEJT ČESKY!!!! :evil: :evil:
a pak sem viděl v obchodech Gothic3 s červeným obalem ale nevím jestli je mezi tím rozdíl. Ale když jsem s tím ČERVENÝM OBALEM HRKAL NIC TAM NEBILO SLYŠET (nejsem blbej vím že se tam v některejch prodejnách nedávaj ale proč by to bylo zabalený v obalu s takovím tím čipem jak kdyby to někdo šlohnul)
tak se ptám těch kdo má jakej
šedý obal-jesli muto taky dělá nebo ne
červený obal jesli jo nebo ne
DIKY ZA ODPOVĚDI

U toho zadny rozdil neni...ty odlisne obaly jsou odlisne verze konkretne cerveny je pro Evropu a sedy pro USA vice tady...
http://gamegothic.blog.cz/0906/titulni-obalky-gothic-3
FOR GOMEZ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
guma_panuje
Uživatel

Příspěvekod Exodus Genesis » sob 19. zář 2009 9:20:54 » Re: Where is Guru?
Spustim hru, dam novu hru a ked sa mi docitaju vsetky percenta, tak mi to vyhodi: Where is the guru?

a spomina to memory... neviem co s tym... preco je to tak? :cry:
Exodus Genesis
Uživatel

Příspěvekod Eru » sob 19. zář 2009 11:10:34 » Re: Where is Guru?
Sniž si detaily.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Apofis » sob 19. zář 2009 20:28:17 » Re: Where is Guru?
V případě VISTY vypnout DEP.
Apofis
Uživatel

Příspěvekod Exodus Genesis » ned 20. zář 2009 16:25:22 » Re: Where is Guru?
nazdar. rozhodol som sa zaoberat s problematikou Where is the guru a prisiel som k záveru:

VIEM KDE JE CHYBA!!!!

sposobuje ju subor v documents and settings - user - my documents - a potom davajte pozor:

Tym ktorym nabehava tento error maju tam adresar gothic3 a tym ktorym to nevypisuje, ho tam nemaju...

no zial subor v tomto adresare sa neda vymazat. uz som ho vymazal, ale musel som odstranit procesy v hlaske procesov... a aj tak sa vytvori nahradu. ak zmenite podstatu priecinka na skrytu - atribut, tak hru nespustite.

ak dakto vie, ako na to, ozvite sa: budeme prvy na svete. aspon dufam... :D
Exodus Genesis
Uživatel

Příspěvekod guma_panuje » ned 20. zář 2009 17:01:23 » Re: Where is Guru?
To je sice pekne zes prisel na to ze je tam slozka...ale to nam nepomuze...dokud neprijdem na to jak ji vymazat... :D
Ale nevim teda jestli toto je pricina...
FOR GOMEZ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
guma_panuje
Uživatel

Příspěvekod Exodus Genesis » ned 20. zář 2009 17:10:28 » Re: Where is Guru?
nie, toto je len popricinie... a vy ste uz o tejto zlozke vedeli? ups :P

ale Eru ma pravdu. error where is the guru? sa vyhadzuje ak mate konfiguraciu veciu ako by ste mali mat. znizte si detaily na min a pohode mozete ist dalej... prave som to vyskusal... :D

danke!
Exodus Genesis
Uživatel

Příspěvekod guma_panuje » ned 20. zář 2009 18:26:22 » Re: Where is Guru?
Exodus Genesis píše:nie, toto je len popricinie... a vy ste uz o tejto zlozke vedeli? ups :P

ale Eru ma pravdu. error where is the guru? sa vyhadzuje ak mate konfiguraciu veciu ako by ste mali mat. znizte si detaily na min a pohode mozete ist dalej... prave som to vyskusal... :D

danke!

me nepomaha ani to ...me se totiz ani hra nespusti jen prejede logo pyrani a pak mi naskoci Where is the Guru :evil: :evil: :evil:
FOR GOMEZ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
guma_panuje
Uživatel

Příspěvekod Exodus Genesis » ned 20. zář 2009 18:41:17 » Re: Where is Guru?
skoc do adresara nastaveni hry, ak sa ti vytvoril, a znizi si svoje detaily. napis sem tvoju konfiguraciu sestavy tojho PC
Exodus Genesis
Uživatel

Další