Menu

Při Loadu crashe

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod guraim » čtv 11. pro 2008 14:17:36 » Při Loadu crashe
Čau, když mě někdo zabije (jakože The END), a chci naloadovat, tak mi to zamrzne :-( nevíte čím to? sestaavu mám dobrou hraju na vysoké detaily bez lagů a všechny procesy co nejsou nezbytně nutné (včetně exploreru) jsou vypnuté a G3A mmá prioritu CPU real time...
guraim
Nováček

Příspěvekod Jardin » čtv 11. pro 2008 15:11:42 » Re: Při Loadu crashe
A zkusil si pockat priblizne 2 minuty? Me se to pri loadu taky jakoby kousne, ale vlastne se ti nacita ta hra. Jen se ti neobjevi loadovaci okynko.
Jardin
Uživatel

Příspěvekod guraim » pát 12. pro 2008 20:23:04 » Re: Při Loadu crashe
Jardin píše:A zkusil si pockat priblizne 2 minuty? Me se to pri loadu taky jakoby kousne, ale vlastne se ti nacita ta hra. Jen se ti neobjevi loadovaci okynko.

Ok, otestuju :-)

Jinak když udělám save, tak někdy v inventáři ani menu nefunguje myš :-( při boji ano, ale jinak ne :-( co s tím? Můžu klidně hrát dál (jen se nemůžu hrabat v inventáři a přepínat na boku mezi záložkama), ale ani nic dělat v menu a nemůžu udělat save :cry:
guraim
Nováček

Příspěvekod Ang3ll » stř 24. čer 2009 12:09:52 » Re: Při Loadu crashe
Me pomohl patch 1.0.7
Ang3ll
Nováček

Příspěvekod Gatě » úte 07. črc 2009 10:37:25 » Re: Při Loadu crashe
No mě to při loadu udělá to že mi tam ukáže Error a pak musím dávat správce úloh. A dělá mi to furt na stejným místě :evil: a mají ještě více bugů než v G3 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...
Gatě
Uživatel