Menu

Oficiální patche

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Jémák » ned 22. led 2012 16:28:40 » Re: Oficiální patche
mordecay píše:Prináša patch aj úplne nové questy? (odpovede typu precítaj si v changelogu neberiem; nechcelo sa mi to hľadať a čítať)

ne..

To Delicius - ne, nestalo, vždy to šlo normálně - jaký stahuješ, první EE anebo ten závěrečný? Máš v cílové složce dost místa? zkus třeba stáhnout ten druhý, než ten, který stahuješ - ten závěrečný v postatě nemá nic tak zázračného, hra jde v pohodě dohrát i s první verzí EE patche :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Delicius169 » ned 22. led 2012 17:00:59 » Re: Oficiální patche
Oni jsou nějak omezené i složky co se velikosti týče? Já že jen disky. Jinak při prvním stahování jsem měl 5,5 Gb volného, teď už mám volných 14GB.
Stahuju tohoto:
Gothic 3 Forsaken Gods Enhanced Edition Patch v2.0
Poprvé jsem stahoval 2.1 a podruhé 2.0 (ale z jinného zdroje, než momentálně.) Ještě uvažuju o změně prohlížeče, snad to IE zvládne!, jinak se asi bez hry budu muset obejít.
EDIT: Do třetice všeho dobrého, stáhlo se mi to. :-)
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Robar VI » pát 18. dub 2014 16:15:56 » Re: Oficiální patche
Ahoj prosím nevíte někdo jak VYPNOUT bojový systém AI. v Enhanced Edition Patch v2.0 chtěl bych to zkusit s tím originálním bojovým systémem děkuji :)
Když ostatní slepě následují pravdu pamatuj, NIC NENÍ PRAVDA když se ostatní řídí moralkou či zákony pamatuj, VŠE JE POVOLENO

JSME TI KTEŘÍ BOJUJÍ V TEMNOTĚ ABY SVÍTILO SVĚTLO
Robar VI
Uživatel

Příspěvekod Robar VI » ned 08. čer 2014 2:26:41 » Re: Oficiální patche
Ahoj prosím nevíte někdo jak VYPNOUT bojový systém AI. v Enhanced Edition Patch v2.0 chtěl bych to zkusit s tím originálním bojovým systémem děkuji :) ???????????????????????
Když ostatní slepě následují pravdu pamatuj, NIC NENÍ PRAVDA když se ostatní řídí moralkou či zákony pamatuj, VŠE JE POVOLENO

JSME TI KTEŘÍ BOJUJÍ V TEMNOTĚ ABY SVÍTILO SVĚTLO
Robar VI
Uživatel

Předchozí