Menu

cheaty

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Aldias7 » ned 19. říj 2014 7:08:37 » cheaty
Čau, mám problém se zapnutí cheat modu. Vím, že se má jít do souboru ge3.ini a tam nastavit test mode na true. To jsem udělal, ale ve hře to bohužel nic neudělalo. Byl bych rád za jakékoliv rady :-)
Aldias7
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 19. říj 2014 11:44:37 » Re: cheaty
Nevím, jak to funguje ve FG, ale v normálním G3 jsem "M A R V I N" musel napsat rychle, povedlo se mi to až třeba napotřetí (ono se mi přitom "M" zapla mapa a to mě zmátlo ... píšeš to normálně během hry, ne v okně statistik, jako v přechozích dílech ... a pak si musíš zapnout konzoli pomocí klávesy s vlnovkou, co je nalevo od jedničky ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Aldias7 » ned 19. říj 2014 17:39:31 » Re: cheaty
Pomohlo, moc děkuju :-)
Aldias7
Nováček