Menu

Gothic 3 FG lagy, sekání, nízký FPS

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod TomasPosik » čtv 05. zář 2013 9:36:58 » Gothic 3 FG lagy, sekání, nízký FPS
Zdravím,

zakoupil jsem kompletní originální balení všech Gothiců, začal jsem hrát Gothic 3, vše na plný detaily, bez lagů a sekání. Po dohrání instaluji datadisk forsaken gods G3, ovšem už úvodní rozmluva s první psotavou provázená nskutečnýma lagama, to sekání v podstatě zabraňuje hraní a nyní z toho mám velmi demotivační náladu. Zkoušel jsem všechny formy nastavení grafiky v menu, i na nejnižší detaily tam prostě lagy jsou, sice ne již tak razantní, ale jsou. Například vytáhnout pochodeň - jeden velkej sek. Doufám, že je problém v kompatibilitě nebo chybějící patche, nevím které jsou aktuální, vzhledem k tomu že mám origa hry, tak nevím jestli je potřeba patche stahovat. Na počítači hraju normálně GTA 4 na vysoký detaily celkem plynule a další nový hry na standardní režim hraní, ale tohle se mi ještě u žádný hry nestalo...
Prosím o radu.
mám herní NTB, - Intel Core i5 3230M Ivy Bridge, , RAM 6GB, NVIDIA GeForce GT635M 2GB, Windows 8 64-bit
TomasPosik
Nováček

Příspěvekod Jémák » čtv 05. zář 2013 10:59:09 » Re: Gothic 3 FG lagy, sekání, nízký FPS
nevím jak jsou na tom kupované hry s patchi, ale pokud se to takto seká, vypadá to, že tam poslední nejsou - stáhni a nainstaluj poslední EE 2.01 http://www.madvulture.de/wp/gothic-3-fo ... ed-edition
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod TomasPosik » čtv 05. zář 2013 16:21:36 » Re: Gothic 3 FG lagy, sekání, nízký FPS
tak to bylo tim, že mám dvě grafárny, takže jsem dosud používal tu slabounkou. prostě windows 8 ještě moc neznám.. Nyní to jede na maximální detaily úplně plynule krásně. díky, patch jsem i tak stáhnul.
TomasPosik
Nováček