Menu

Nejde nainstalovat

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod umik » pát 13. dub 2012 15:58:04 » Nejde nainstalovat
Zdravím, mám datadisk Forsaken Gods, ale ve Windows 7 64bit nejde spustit instalace. Při pokusu spustit soubor "gothic3_fg_setup.exe" vrátí systém chybu "Verze souboru není kompatibilní se spuštěnou verzí systému"

Nešlo by uploadovat ten instalačí soubor (cca 500kB) nebo nějak poradit?

Díky
umik
Nováček

Příspěvekod james1991 » sob 31. kvě 2014 18:37:20 » Re: Nejde nainstalovat
Zdravím, koupil jsem Gothic 3 FG a při inastalaci, kdy se hra začne instalovat, jako taková se mi zobrazí okno:

Chyba 1335. The cabinet file "setup1.cab"required for this instalation is corrupt and cannot be used. This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package.

Přerušit Opakovat Ignorovat

Začalo to tím, že nejdřív nešla spustit předchozí hra G3, dohrál jsem jí už hodněkrát, tak sem si řekl že na to kašlu a zahraju G3 FG a hra jednoduše nejde nainstalovat. Upřímně počítačům moc nerozumím, takže mě berte jako laika, budu rád za každou radu a pomoc!

Díky
james1991
Uživatel

Příspěvekod james1991 » ned 01. čer 2014 12:28:27 » Re: Nejde nainstalovat
Nikoho niíc nenapadá?
james1991
Uživatel