Menu

PROBLEM s instalací FG z DVD od Score

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Bizon75 » čtv 02. čer 2011 21:12:16 » PROBLEM s instalací FG z DVD od Score
Mám problém s instalací datadisku G3 FG. Koupil jsem si květnové Score, kde jsou obě hry. Gothic 3 už jsem dohrál, ale nemůžu nainstalovat datadisk. Instalace proběhne, ale jakmile zmačknu tlačítko dokončit, tak instalátor spustí dávkový soubor GenerateFilePathCache.bat a otevře se cmd a pak se udělá černá obrazovka a to je konec. Dál se to nehne a hra nejde spustit, ta pak také skončí na černé obrazovce. Nevíte prosím, jak se to dá vyřešit?

Můj systém: Win7 64bit Home Premium, AMD Athlon II 445, ATI HD 5770, 4GB RAM

díky moc za jakýkoliv nápad...
Bizon75
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 03. čer 2011 5:09:37 » Re: PROBLEM s instalací FG z DVD od Score
zkusil bych složku se samotnou hrou stáhnout na disk a spustit instalátor z disku - ono tamto je asi onen nejnovější patch, který se snaží hra nainstalovat, ale je tam nejspíše nějaká chyba - patch se dá stáhnout z netu a nainstalovat následně - proto by to mohlo přesunutím na disk jít - anebo napsat na technickou podporu s tím, že to nejde :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Bizon75 » pát 03. čer 2011 8:42:25 » Re: PROBLEM s instalací FG z DVD od Score
Zkusil jsem to, ale je to stále to samé. Při generování filepath cache to furt něco dělá, ale neudělá. Každopádně dík za tip. Nemůže to být nějaký program? Mám Comodo Internet Security, ale to jsem zkusil vypnout, i sandbox jsem vypnul, ale nepomáhá to.
Bizon75
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 03. čer 2011 8:49:48 » Re: PROBLEM s instalací FG z DVD od Score
co si pamatuju, tak něco podobného bylo u Arcanie, kdy to blokoval antivir, ale ten byl potřeba celý odinstalovat - pak teprve to šlo - vypnutí to nevyřešilo. ten box dělal také problémy, proto bych se u něho také nedivil - osobně s ním ale žádné zkušenosti nemám, tak nemohu dost dobře posoudit, zda pomůže vypnutí - a tedy když jsi stáhl hru na disk, tak to také pokračovalo v hledání patche a ten se tedy nenačetl? co zkusit k tomu táhnout i onu složku s patchy, ten původní vyhodit a místo něho stáhnout z netu? fakt nevím, anebo zkusit vyčistit dvdčko, zda tam náhodou není škrábanec ( to se tady také zde už řešilo).. fakt nevím :???:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Bizon75 » sob 04. čer 2011 21:02:41 » Re: PROBLEM s instalací FG z DVD od Score
Už to vzdávám. Hru si nainstaluju na počítači u ségry. Comodo potřebuji, bez toho nemůžu jet. Každopádně díky za snahu.. :o)
Bizon75
Nováček