Menu

Vyvolávač-zabití Miltena!!!

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Haindraichrs » stř 17. lis 2010 19:03:43 » Vyvolávač-zabití Miltena!!!
Zdravim...:-)...mam takovy problem,ke konci hry,kdy jsem uz zabil vyvolavace,tedy,jeste pred tim,nez jsem ho zabil,tak mi bylo receno,ze si mam promluvit s Miltenem a na to jsem zabil Vyvolavace...zabil jsem ho a sel jsem tedy za Miltenem,abych si s nim promluvil,hledal jsem ho a nasel jsem ho mrtveho v te jeskyni,tudiz si s nim nemohu promluvit,co s tim mohu delat?...je nejaka sance,ze mohu dokoncit pribeh i bez nej?...predem moc dekuji za odpoved...:-)...
Haindraichrs
Nováček

Příspěvekod Haindraichrs » stř 17. lis 2010 22:48:28 » Re: Vyvolávač-zabití Miltena!!!
Tady to admini to forum neprojizdej ci co?...:-(...
Haindraichrs
Nováček

Příspěvekod Watty Watts » čtv 18. lis 2010 9:19:11 » Re: Vyvolávač-zabití Miltena!!!
1) od toho tu nejsou admini ale moderátoři
2) snad nečekáš, že tu budem 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, o státních svátcích nebo Silvestru, ne?
3) když po někom něco chceš, tak si tyhle výlevy nech pro sebe, nebo docílíš akorát toho, že se na tebe dotyčný po právu vykašle

Každopádně si můžeš zkusit Miltena oživit přes konzoli - Marvin mode
Aktivuj ji a naťukej spawn Milten
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Haindraichrs » čtv 18. lis 2010 17:34:25 » Re: Vyvolávač-zabití Miltena!!!
Omlouvam se...:-)...jsem to tak nemyslel,kazdopadne za odpoved dekuji...:-)...
Haindraichrs
Nováček