Menu

První přístup ke Gornovi

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Džanek » sob 25. bře 2017 22:13:57 » První přístup ke Gornovi
Zdravím, Errol mi řekl, že mě za 50K pustí ke Gornovi (pěkně děkuju teda), ale teď když už mám prachy, tak nic. Errol se mnou nemluví a další strážnej mě nepustí. Zkoušel jsem i kouzlo ztráta paměti, jak se tu jinde psalo, ale nezabralo to. Je nějakej Q co bych měl předtím dokončit nebo něco? Z Gothy jsem splnil Q pro tu kočenu, co ji zabili manžela a pak tam mám ještě od toho jednoho Paladina na zabití vzbouřenců, jinak nic. Chci to hrát bez cheatů a abych držel sérii, ale už mě tento díl začíná fakt štvát a začínám uvažovat o přeskočení. Mám patch 2.01 s českým překladem.
Džanek
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 26. bře 2017 18:34:57 » Re: První přístup ke Gornovi
jak máš hru zaktualizovanou? zkus http://www.madvulture.de/wp/games/gothi ... ed-edition
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Džanek » ned 26. bře 2017 20:39:58 » Re: První přístup ke Gornovi
Přesně tenhle EE mám a k tomu extra staženou češtinu.
Džanek
Nováček