Menu

Jak se mohl Bezejmenný stát špatným králem?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
podle mne touha po moci ale stejne chci aby byl dobri :D
Inkvizitor Mendoza
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 10. kvě 2010 20:24:55 » Re: Jak se mohl Bezejmenný stát špatným králem?
To mě se naopak hera přístup v G2A líbíil... Byl z něj cítit jeho stará povaha (pomáhat a chránit) a při tom si ale kladl podmínky na to, co mu právem náleží. Například kdby mi takový Anog řekl: "Časy jsou zlé a důvěra je vzácná, budeš mě muset přesvědčit atd..." Nebo nějak tak, tak bych ho namístě zabil. Ono kdyby jste asi pár let bojovali o mír párkrát při tom málem umřeli a pak zjistili, že to bylo na nic, taky by vás to asi naštvalo ne? :)

Já si rozhodně myslím, že je tam trošičku ta namyšlenost je (Ale až v outru) ale myslím, že se ta posedlost na herovi ukáže v pravém světle až v Arcanii.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Předchozí