Menu

Vengard po rekonstrukci

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Illidan61 » ned 21. bře 2010 21:07:28 » Re: Vengard po rekonstrukci
Ahoj, omlouvam se za otevreni stareho tematu. Jen jsem tu cetl, ze ma Vengard na konci hry nejak "ozit", ale kdyz jsem dohral hru, tak jsem zadnou zmenu nezaznamenal. V cem spociva ta zmena? :-)

Jinak Vengard vypada z dalky pekne, ve meste to teda uz neni zadna slava...
Illidan61
Uživatel

Předchozí