Menu

Vengard po rekonstrukci

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod alexios » pon 02. bře 2009 22:01:12 » Vengard po rekonstrukci
Co říkáte na zrekonstruovaný Vengard? Já osobně když jsem k němu řicházel od Faringu a teď jsem ho viděl s kopce jsem byl velice příjemně překvapen, město vypadalo vskutku monstrozně. Ale když jsem dorazil do města zdál se mi poněkud prázdný, myslím že by to chtělo víc života,,, Jinak se Vengard opravdu vyvedl a konečně tu máme město, které se vyrovná Khornisu... alespoň tedy podle mně. A jak se líbí nový Vengard vám?
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod El Kamil » úte 03. bře 2009 8:19:12 » Re: Vengard po rekonstrukci
Tak opravený Vengard je pěkný, pravda jest... Nicméně přirovnání ke Khorinisu bych bral maximálně z hledicka rozlohy toho města, jinak těžko srovnávat, protože v g2 byl člověk v Khorinisu pečený vařený, ale ve Vengardu jste byli, když byl rozmlácený a v datadisku, když ho opravili, tak zase nebyla žádná motivace jej procházet, protože nikde nic nebylo...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Greg » sob 04. črc 2009 18:10:54 » Re: Vengard po rekonstrukci
Mě se teda nelíbí vůbec. Je to jen louka, na které jsou ledabyle naházené nějaké vesnické budovy.
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Golder » ned 05. črc 2009 13:06:37 » Re: Vengard po rekonstrukci
Já teda jsem čekal něco víc "městského" protože já mám města rád...Čekal jsem něco jako Khorinis(krásné dívky v šatech((hlavně delší vlasy)),taverna na každém rohu,vožralové na každém rohu a také jiné oblečení obyvatel...to co mají ted to jsou jen vesnická,druidská a nomádská sukna...zase jsem si představoval něco jako "smetánka v G2".Ty rozbořené budovy co byly v G3 tich tam aspon bylo mnoho hlavně západně od chrámu (kostela) tedy jestli se domnívám dobře...I když celkem dobře odvedená práce.....ale jedna věc mě štve:ve městech by mohlo býti více obyvatel a to samé na bývalích stanovištích z G3 (př.ty dvě chajdy u Sildenu....myslel jsem že tam aspon nebudou nebo tam budou ti samí ale ohen hoří zajíčci skákají svíčky jako by měli trvanlivost 2 roky..Jinak si myslím že se Trine hra docela povedla...
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Uživatel:) » pon 06. črc 2009 20:29:48 » Re: Vengard po rekonstrukci
Taky se mi nelíbí, chybí mu atmosféra a velikost hlavního města.
Uživatel:)
Uživatel

Příspěvekod alexios » pon 06. črc 2009 22:09:00 » Re: Vengard po rekonstrukci
Uživatel:) píše:Taky se mi nelíbí, chybí mu atmosféra a velikost hlavního města.

Ale né rozlohově je to v pořádku, on Vengard má co do rozlohy stejně jako Khornis, jde o to že to město je nezaplněné, kdyby autoři datadisku opravili všechny ulice tak jak by byly v G3, Vengard by byl fakticky monstorzní město, bohužel Autoři datadisku tak neučinili a Vengard je tak de facto jenom louka, jak řekl Greg. A po ní je libovolně bez jakéhokoliv plánování poházeno sem tam nějaká stavba. Město je de facto prázdné, ale co naděláme, snad se jednoho dne dočkáme třeba G5, ve kterém bude úplně celý svět s předchozích dílů, a města budou konečně městy :wink:
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod kloudici » úte 07. črc 2009 15:06:11 » Re: Vengard po rekonstrukci
Přečtěte si název tématu a držte se ho. :!:
Pročištěno od spamu.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod vonklor » čtv 09. črc 2009 11:58:31 » Re: Vengard po rekonstrukci
Vengard mě překvapil a vážně se mi líbí.Ale máte pravdu mohli tam dat víc budov a více obyvatel.
vonklor
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » pon 20. črc 2009 7:34:08 » Re: Vengard po rekonstrukci
No Vengard je po rekonstrukci pěknej.Ale takovej mrtvej.A jak už se tady psalo ve srovnání s Khorinisem je to na hlavní město celkem málo.A nelíbí se mi jak tam pobíhají lidi v nomádskejch a druidskejch zbrojich :roll:
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod vardek » ned 26. črc 2009 16:16:01 » Re: Vengard po rekonstrukci
z venku to je velký město :D ,ze vnitř mrtvý město :sad:
jsem jen prostý beliarův služebník.
mé jméno je INNOS
avator od mistra Hunter
vardek
Uživatel

Příspěvekod DEJVOLD » pon 27. črc 2009 14:16:24 » Re: Vengard po rekonstrukci
Vengard,no ten se hodně zrekonstruoval,je fak pěkný,ale máte pravdy,chtělo by to víc lidí když je tak vylepšený,hlavně nějaký vojáky na hradbách,víc měšťanů atd.. 8-) ,ale myslim že možná bude ještě lepší když tam teď vládne náš hrdina(Uvidíte až na konci hry) 8-)
DEJVOLD
DEJVOLD
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » sob 05. zář 2009 14:49:56 » Re: Vengard po rekonstrukci
DEJVOLD píše:Vengard,no ten se hodně zrekonstruoval,je fak pěkný,ale máte pravdy,chtělo by to víc lidí když je tak vylepšený,hlavně nějaký vojáky na hradbách,víc měšťanů atd.. 8-) ,ale myslim že možná bude ještě lepší když tam teď vládne náš hrdina(Uvidíte až na konci hry) 8-)

Tak tohle měl bejt spoiler... no nic. Ale ano po korunovaci hrdiny a toho co zatím víme tak Vengard ožil.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Rayl » ned 06. zář 2009 6:38:58 » Re: Vengard po rekonstrukci
Po rekonstrukci je pěký ale je tam málo NPC :cry:
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Garnol » pát 16. říj 2009 22:02:42 » Re: Vengard po rekonstrukci
No vyzerá celkom v pohode. Nezdá sa mi, že by tam bolo nejako málo postáv je to tak akurát. Ale jediné čo mi tam vadí je hudba,ktorá sa k tomu vôbec nehodí. Hodila sa ku gothic 3 kde bolo mesto zničené a ovládané orským vojskom ale ku FG sa nehodí.
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod Grok » stř 25. lis 2009 7:21:04 » Re: Vengard po rekonstrukci
jj to je pravda. Skratka Khorinis to neni a s tim nic nenadelame:D bouzel
Hraní GOTHICA jeste nikdy nikomu neuskodilo.
Grok
Uživatel

Další