Menu

Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Jaký Gothic vás baví víc?

Gothic 3
51
42%
Gothic 3: Forsaken Gods
29
24%
Nevím, nemůžu se rozhodnout.... Ještě počkám na CZ verzi :wink:
42
34%

Celkem hlasů : 122

Příspěvekod vonklor » čtv 09. črc 2009 8:09:08 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
jednoznačně G3 FG je tam lepší grafika,lepší města a víc se mi líbí zbroje než v G3.
vonklor
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 14. črc 2009 8:20:55 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
No je to těžké, obě hry mají dost stupidní systém bojů, plno bugů, takže otázkou je, jestli mě vůbec některá z nich opravdu baví :) Ale vzhledem k lepšímu příběhu, svéráznějším dialogům a pompéznímu outru, které má i po X shlédnutí pořád pořádnou šťávu, měním volbu z "nevím" na "Forsaken Gods" :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Keldorn » úte 14. črc 2009 11:57:40 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Kdyby datadisk využil svoje esa, asi by to byla dobrá hra, ale bohužel podobně jako Gothic 3 prostě neměl vyjít v této fázi na denní světlo.
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Balalajka » sob 18. črc 2009 14:58:43 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
víc mě baví G3A,protože je to nový a nový questy atd. takže to mě fakt baví víc
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 22. črc 2009 19:22:35 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Keldorn píše:Kdyby datadisk využil svoje esa, asi by to byla dobrá hra, ale bohužel podobně jako Gothic 3 prostě neměl vyjít v této fázi na denní světlo.

Je to tak, ta kopa bugů to shazuje mnohem níž. Kdyby tomu dali ještě toho půl roku, považoval bych to i přes všechny ty neduhy z původního G3 za skvělou hru. Podle mého v datadisku ta atmosféra je, příběh je slušný, chtělo to jen dodělat okolí, přidat vedlejší úkoly a odbugovat. Chjo... JoWooD... :roll:
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod vardek » pát 24. črc 2009 6:45:44 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
guru07 píše:G3A je uplne pozmeneny system dialogov co mna najviac hneva a aj male mnozstvo NPC , keby to Trine trocha viac zlepsili alebo aspon naviazali spôsob dialogov na G3 bolo by to urcite lepsie
Ale aby som nehovoril len zle v G3FG Indovia dobre zvladli zbroje (pekna grafika) a aj lepsia grafika zvierat , nove typy questov (ako o tom nevernom manzelovi v Ardeii alebo ten co sa chce vytiahnut pred tymi zenami a ty sa nechas zmlatit - ale zobere ti peniaze - ) -> tieto ma celkom potesili.

Z urcitych dôvodov (je ich viac - bugy , NPC sa na zaciatku nerozpravaju s tebou , vacsia linearnost deja , ...) atd. je pre mna volba jasne - Gothic 3.

souhlasim protože zvířata a zbroje udělali fakt pěkně a guestu bylo načase prozměnit
ale promě je jasná volba Gothic 3
jsem jen prostý beliarův služebník.
mé jméno je INNOS
avator od mistra Hunter
vardek
Uživatel

Příspěvekod Rayl » čtv 13. srp 2009 17:59:11 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Trochu se poopravim a budu psát jinak než u mého minulého příspěvku:

Je lepší G3 s CP než G3 protože s new patchem už tam není tolik bugu a neseká se mi to a v G3 je hlavně více NPC s úkoly
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 14. srp 2009 6:48:30 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Rayl píše:Trochu se poopravim a budu psát jinak než u mého minulého příspěvku:

Je lepší G3 s CP než G3 protože s new patchem už tam není tolik bugu a neseká se mi to a v G3 je hlavně více NPC s úkoly

Což je logické, když je tam Varant a Nordmar, že...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Gatě » úte 18. srp 2009 16:45:51 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
SAMO SEBOU G3!!! FG je hnus nedodělané čekal jsem o doooooooooooooost víc téměř žádné pořádné NPC minimum vedlejších questů.... prostě hrůza největšího kalibru seká se to jako cíp!!!
...
Gatě
Uživatel

Příspěvekod Ozzous » pon 12. říj 2009 12:45:55 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Jo určitě tady není o čem přemýšlet. Jednoznačně je zábavnější G3. S CP je to jako nebe a dudy... :wink:
G3FG je pro mně jako pro fanouška série zklamáním. Když už jsme u toho, nevíte náhodou někdo jestli se plánuje CP i pro datadisk :?:
Táta říká synovi: "Tak chlapče, už je ti 15, je na čase, abychom si trochu popovídali o sexu?"
Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vědět?"
Ozzous
Trvalý ban

Příspěvekod Garnol » pon 12. říj 2009 21:16:05 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Gothic 3. Forsaken mi príde ako totálne amatérske dielo oproti gothic 3.
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod Hunter of Spam » úte 13. říj 2009 19:48:56 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Ume je to na stejno,v G3FG jsou mozna hezci zbroje,helmy a atd....ale G3 je G3 :lol:
I'm hunter of you!
Hunter of Spam
Uživatel

Příspěvekod Ichigo » ned 25. říj 2009 15:58:38 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Rozhodně G3 je lepší než G3A protože má lepší a delší příběh a nehraju to 1 den
Obrázek
Ichigo
Nováček

Příspěvekod Kreiger » pát 09. dub 2010 13:50:17 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
El Kamil píše:Škoda, že na datadisk nebude žádný Community Patch 1.70...určitě by mu to pomohlo :)

Sory ale tej hre us nepomoze ani patch.. mne osobne sa ta hra znechutila teda ten datadisk. 3 sa da este ako tak
Kreiger
Uživatel

Příspěvekod kloudici » pát 09. dub 2010 18:27:45 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
The Genius píše:Jo určitě tady není o čem přemýšlet. Jednoznačně je zábavnější G3. S CP je to jako nebe a dudy... :wink:
G3FG je pro mně jako pro fanouška série zklamáním. Když už jsme u toho, nevíte náhodou někdo jestli se plánuje CP i pro datadisk :?:

To záleží na tom, jak dopadne komunita s peticí
viewtopic.php?f=113&t=9936
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší