Menu

Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Jaký Gothic vás baví víc?

Gothic 3
51
42%
Gothic 3: Forsaken Gods
29
24%
Nevím, nemůžu se rozhodnout.... Ještě počkám na CZ verzi :wink:
42
34%

Celkem hlasů : 122

Příspěvekod Greg » pon 22. pro 2008 11:12:34 » Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Vykašlete se na technickou stránku hry, na velikost světa, HW náročnost apd. (máte nějakou ultramegahyper sestavu která vám to rozběhne na nejvyšší bez bugů) Prostě napište jaký díl vás baví víc a proč?
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Tarnum » pon 22. pro 2008 14:28:30 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Gothic 3 FG. Koli tomu ze ma ovela viac prepracovany dej. Ale to intro je fakt nic moc. Gothic 3 mal ovela lepsie intro.
"Scio me nihil scire." - Viem, že nič neviem.
Sokrates
Tarnum
Uživatel

Příspěvekod KeyJay from Hell » stř 24. pro 2008 15:54:48 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
me osobne vic bavi gothic 3 a to duvodu o kterych nevim, ten svet a nedodelanost me ke G3 FG vubec nepritahuje... zatim
I could die. I was fighting through gardens, through forests and caves. Now I am here. I'm here to help you and guard you... All of you.

Adanos be with you, wanderer.
KeyJay from Hell
Nováček

Bydliště: Universe of Music & Magic where normal life comes to die.

Příspěvekod El Kamil » pát 26. pro 2008 13:45:45 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Tak zvolil jsem zatím možnost "nevím"... uvidíme po české verzi :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Gasin » pon 29. pro 2008 14:55:27 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Hmm,no počkám na českou verzi
Gasin
Uživatel

Příspěvekod krysomrd » pon 29. pro 2008 19:29:44 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Určite G3 lebo v G3A je priveľa bugov aj na mňa. Možno sa to zlepší keď prídu nejaké tie opravné patche.
krysomrd
Uživatel

Příspěvekod guru07 » ned 04. led 2009 23:29:13 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
G3A je uplne pozmeneny system dialogov co mna najviac hneva a aj male mnozstvo NPC , keby to Trine trocha viac zlepsili alebo aspon naviazali spôsob dialogov na G3 bolo by to urcite lepsie
Ale aby som nehovoril len zle v G3FG Indovia dobre zvladli zbroje (pekna grafika) a aj lepsia grafika zvierat , nove typy questov (ako o tom nevernom manzelovi v Ardeii alebo ten co sa chce vytiahnut pred tymi zenami a ty sa nechas zmlatit - ale zobere ti peniaze - ) -> tieto ma celkom potesili.

Z urcitych dôvodov (je ich viac - bugy , NPC sa na zaciatku nerozpravaju s tebou , vacsia linearnost deja , ...) atd. je pre mna volba jasne - Gothic 3.
guru07
Nováček

Příspěvekod Tarnum » pon 05. led 2009 23:17:04 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
guru07 píše:...ako o tom nevernom manzelovi v Ardeii alebo ten co sa chce vytiahnut pred tymi zenami a ty sa nechas zmlatit - ale zobere ti peniaze...

Mal si to vyriesit ako ja zmlatit ho a pochvalit sa tej zenskej :D
"Scio me nihil scire." - Viem, že nič neviem.
Sokrates
Tarnum
Uživatel

Příspěvekod [A][N][G][A][R] » úte 20. led 2009 21:16:19 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Zatím jsem dal možnost nevím, uvidíme co s tím provede česká verze :)
Mistr arény v Mora Sul
[A][N][G][A][R]
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » úte 27. led 2009 21:13:44 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
GOTHIC 3 Forskaken Gods jednoznačně...
Po technické stránce jsou na tom hry podobně, ale Gothic 3 mi připomíná GTA a Gothic 3 FG mi připomíná Gothic :) U mě v tom ohromnou roli hraje příběh, v Gothic 3 jste mohli jít pro artefakty Adanose, porazit dva válečníky a konec, tady to nejde. Děj je mnohme lépe propleten a velice zajímavý je například rozhovor mezi hrdinou a mágem ve Vengardu, ve FG jsou určitě lepší i questy, v G3 bylo všechno: Zabij, řekni, přines. Tady už to je lepší, nebo teda rozsáhlejší. Musíte osvobozovat paladiny, bránit orkský domek, odchytit veškeré amulety v pobřežní oblasti, nebo třeba i dostná se z vězení. Datadisk je tedy mnohem pestřejší, příběh silnější a hra chytlavější, jedinou výtku mám šúpatně umístěné lidi, když jsem se k Leeovi nedostal jinak než pomocí konzole. Málem jsem zaúpomněl... G3FG má ten bojový systém lepší, je to těžší a už se vám nebude chttít vybíjet celá města.
HODNOTÍM VELICE KLADNĚ, ČÍM JSEM V PŘÍBĚHU DÁL, TÍM LEPŠÍ :) S hodnocením se nebojím jít přes 90% , dalů bych tomu tak 94% a 6 % dolů za technickou stránku hry... která zase není tak příšerná a hrát se to dá, vlastni mi datadisk ani jednou nespadl... čekal jsem míň.
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod krysomrd » úte 27. led 2009 21:48:14 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Ale to si len vymenoval kladne veci na datadisku. Napriklad ten bojovy sysytem je skoro nanic ked kazda zbran ubera rovnako iba inak energie. To si dam najhorsiu zbran a mozem znova mlatit kolko chcem ako v G3. Potom tam chybaju stare zname charaktery ako diego a lester. A hrdina je uplny magor. Uz nie je ani vtipny len arogantny a namysleny. Okrem tojo je tam nehorazne mnozstvo bugov. :sad: :sad: :sad:
krysomrd
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » čtv 29. led 2009 21:32:33 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Hrdina už je naštvaný, Lester a Diego jsou ve Varantu :) Koneckonců, horzně se mi líbil rozhovor s mágem Immanuelem ve Vengardu, kde něco naznačil o tom, co nám řekl Spellbound o Arcanii, tedy, o co v ní půjde. (ta nepěkná věc s Rhobarem III. :) )
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod kloudici » pon 02. bře 2009 17:38:05 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Nemůžu posoudit, datadisk jsem nehrála, čekám na CZ verzi.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Garnol » pon 23. bře 2009 15:15:20 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Pockam na cesku verziu a uvidim ako sa to zlepsi, no ale ta anglicka verzia bola nic moc. Kopec bugov a strasne zasekavanie.
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 23. bře 2009 17:46:13 » Re: Co vás víc baví? (G3 vs. G3A)
Škoda, že na datadisk nebude žádný Community Patch 1.70...určitě by mu to pomohlo :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Další