Menu

Co vám ve hře chybí?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Rayl » čtv 13. srp 2009 8:18:27 » Re: Co vám ve hře chybí?
Víc NPC s úkoly
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod DEJVOLD » čtv 13. srp 2009 16:36:17 » Re: Co vám ve hře chybí?
Mě taky víc těch NPC,ale spíše hlavně Xardas který tam vůbec ve hře nebyl :sad:
DEJVOLD
DEJVOLD
Uživatel

Příspěvekod BIBIB » pát 14. srp 2009 6:12:25 » Re: Co vám ve hře chybí?
Mě chybí hlavní postavy Gorn a Lee takže to nemožu dohrát.
BIBIB
Nováček

Příspěvekod El Kamil » pát 14. srp 2009 6:44:29 » Re: Co vám ve hře chybí?
A už máš úkol s nima promluvit? viewtopic.php?f=133&t=6486
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod BIBIB » pát 14. srp 2009 14:16:53 » Re: Co vám ve hře chybí?
a to musím mít ten ukol?? To jsem nevedel ja myslel že tam jsou hned.
BIBIB
Nováček

Příspěvekod alexios » pát 21. srp 2009 16:09:53 » Re: Co vám ve hře chybí?
Rozhodně by mohli zaplnit farmy a chatky. Přijde mi velice hloupé a nereálné že vyjdu z Montery a farmy jsou prázdné. přece se lidé nezapoměli pro samou válku živit, kdyby to vypadalo tak jako v tomto hrozném datadisku, určitě by všichni pomřeli hladem. V tomhle je G2 i G3 mnohem reálnější a taky bych uvítal, kdyby z vengardu udělali město v pravém slova smyslu, ovšem to bych chtěl moc....
alexios
Gothic Wiki Boss

Příspěvekod Rayl » sob 22. srp 2009 16:05:45 » Re: Co vám ve hře chybí?
alexios píše:Rozhodně by mohli zaplnit farmy a chatky. Přijde mi velice hloupé a nereálné že vyjdu z Montery a farmy jsou prázdné. přece se lidé nezapoměli pro samou válku živit, kdyby to vypadalo tak jako v tomto hrozném datadisku, určitě by všichni pomřeli hladem. V tomhle je G2 i G3 mnohem reálnější a taky bych uvítal, kdyby z vengardu udělali město v pravém slova smyslu, ovšem to bych chtěl moc....

souhlasím, mě ale jěště docela vadí že na těch farmách stále hoří ohěň, přece když odcházím pryč, tak ho uhasím ne?? :-o
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Rayl
Uživatel

Příspěvekod host-pak » sob 22. srp 2009 17:09:39 » Re: Co vám ve hře chybí?
Rayl píše:souhlasím, mě ale jěště docela vadí že na těch farmách stále hoří ohěň, přece když odcházím pryč, tak ho uhasím ne?? :-o

Proč?..možná tam občas projdou mágové ohně co se objevovali v G3 a zapalují to jelikož jim žádná jiná práce nezbyla
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Rayl » sob 22. srp 2009 19:17:31 » Re: Co vám ve hře chybí?
host-pak píše:
Rayl píše:souhlasím, mě ale jěště docela vadí že na těch farmách stále hoří ohěň, přece když odcházím pryč, tak ho uhasím ne?? :-o

Proč?..možná tam občas projdou mágové ohně co se objevovali v G3 a zapalují to jelikož jim žádná jiná práce nezbyla

No, připadá mi to trochu divné když tam je oheň ale je to opuštěné :shock:

Rayl
Uživatel

Příspěvekod host-pak » sob 22. srp 2009 22:54:12 » Re: Co vám ve hře chybí?
Rayl píše:No, připadá mi to trochu divné když tam je oheň ale je to opuštěné :shock:

Tak ono tam je skoro vše jak na začátku G3...třeba u Nemory jsou ty rostliny jak je chce mág ohně co tam žije a o ostatních táborech ani nemluvě :???: ...tak to že hoří někde ohen kde je pusto je zatím normální
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Krysak » ned 23. srp 2009 15:00:43 » Re: Co vám ve hře chybí?
Nordmar, Varant.
Staří známí (Diego, Angar).
Více NPC (Spousta domků je prázdných, v Nemoře nikdo není).
Původní hrdina (Ten novej, to je hrůza).
Postavy z G3 (Kam se všichni vypařili?)
atd.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » sob 29. srp 2009 8:05:53 » Re: Co vám ve hře chybí?
Krysak píše:Nordmar, Varant.
Staří známí (Diego, Angar).
Více NPC (Spousta domků je prázdných, v Nemoře nikdo není).
Původní hrdina (Ten novej, to je hrůza).
Postavy z G3 (Kam se všichni vypařili?)
atd.

No kdyby tam byl Nordmar a Varant tak už by to asi nebyl datadisk. Ale bylo by zajímavý podívat se do Varantu po Zubenově smrti. Jak to tam zrovna vypadá.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Servis » sob 29. srp 2009 11:18:24 » Re: Co vám ve hře chybí?
Chýbali mi hlavne niektoré kúzla (armáda temnôt), a napínavosť deja - dej začal byť pre mňa napínavý až keď som oslobodil Miltena a dozvedel sa o sumonerovi a príšere, tak som vyrazil zo skupinov paladinov, zabil sumonera, Milten mi vrazil do ruky mapu, teleportoval som sa, zabil príšeru, a bolo po hernom vzrušení za zhruba 10 min.... Herné vyvrcholenie mohli trochu predĺžiť.
Servis
Nováček

Příspěvekod Lord Devil » sob 29. srp 2009 12:43:43 » Re: Co vám ve hře chybí?
No víc NPC a Ukoly , a ještě že je tam Prazdno třeba v Nemoře nebo v nějakých farmách.
Lord Devil
Uživatel

Příspěvekod BIBIB » pon 31. srp 2009 13:34:17 » Re: Co vám ve hře chybí?
nordmar,bojový systém z gothic 1 2 jinak to jde ale ještě trochu více úkolů a lapší děj
BIBIB
Nováček

PředchozíDalší