Menu

Dojmy z datadisku

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod kloudici » pát 24. črc 2009 16:25:02 » Re: Dojmy z datadisku
Perfektně a vtipně napsaná minirecenze, smutné na tom je jenom to, že naprosto pravdivá. Mluvíš mi z duše, nemám co dodat.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod BardoThedol » sob 25. črc 2009 21:01:09 » Re: Dojmy z datadisku
Zdravím všechny!
Tak jsem se taky konečně dostal k tomu slavnému datadisku!
Nejsem nějak psavej typ,tohle je můj první příspěvek pod tímto
nickem,jinak jsem jich tu měl asi tak 30 za 3 roky :lol:
Ale tenhle výtvor indického zábavního počítačového průmyslu
prostě okomentovat musím! Tak,všechno za mě už napsal ARIBARY!
Tohle opravdu nepochopím,jak může někdo něco takovýho vydat!
No,nastěstí to do října už není tak daleko,tak si párkrát zahraju
G1,G2a a asi i Oblivion,no a pak už konečně vyjde Dragon Age a Risen :D
BardoThedol
Nováček

Příspěvekod Gatě » čtv 30. črc 2009 11:59:28 » Re: Dojmy z datadisku
Řeknu vám čím déle to hraju tím více jsem znechucený a naštvaný to už si mohl ty 400 stovky nechat a šetřit na Risena :D protože téhle hře bych dal asi 45%.
1. Musel jsem dát detail na nízký a přitom mám G3 a a tam hruju na detail nejvyšší a neseká se to vůbec a tady dám detail střední a seká se to jako bejk :) .
2.BUGY A BUGY nedostal jsem se ani tam kdy mám oznámit Leemu tu věc s Hanzem protože Lee se mi někde ztratil :sad: a to neříkám ani vedlejší questy: skoro žádné a taky mě štve že můzu vykrást celou Myrtanu a nikdo si toho nevšimne.
CELKEM: pro mě propadák to si radši zahraju G2 protože tyhle bugy nespraví ani tuna patchů.
...
Gatě
Uživatel

Příspěvekod Stone » sob 01. srp 2009 11:34:52 » Re: Dojmy z datadisku
takže:
rozhodl jsem se že zkusím tenhle datadisk jelikož bych ho rád vzkoušel dřív než ho budu kritizovat (podobně jako u G3 :D )....tak sem si stáhnul cz verzi i s tím novým patchem, nainstaluju hru,zapnu..rozlišení je nastaveno na středních...říkám si pohoda,to jsem měl i u G3,detaily střední...říkám si nechám to tak...nová hra--->zajímavé intro-->ted do hry.."probudím" se sekačka ja ha*zl,pokecám s Anogem..v polovině rozhovoru mi to spadne,dobry...zapnu hru znova,ted již s nejnižšímy detaily...jo to už trochec de :) ,dokončím rozhovor vyjdu ven..ikdyž mám detaily na nejnižší stejně se mi to dost seká...tak se porozhlédnu po okolí,a co nevídím..všude jsou jen žoldáco orků s rebeli...kua co to je?? :?: no nic..přijdu k obchodníkovi,..pokecám..dám "obchodovat" a..hra mi spadne..moje trpělivost se blíží k okraji sklenice :x ...zapnu hru potřetí..hned po vyjítí z chatrče si heu uložím (a dobře sem udělal)...nasbírám si pár ukolů,jdu znovu k obchodníkovi vyberu si zboži dám "vyrovnat ve zlatě" a bum...zase mi to spadlo....končím....po pár hodinách si řeknu,zkusím to znovu...chci načíst hru a dvakrát mi to spadne...potřetí se už načte--->huráááá :|

řeknu si,kašlu na ukoli,podívám se do světa jak to vypadá (než mi to zase spadne :D )...chodím si po oklí..zabíjím mrchožrouty,..staminu ještě nijak nepocituju...jdu do Geldernu do arény...vyzvu soupeře...omylem sem utekl..ale co se nestalo??...všichni bojovníci jdou proti mě...no,moje návště Geldernu skončila

ještě ale,než sem šel do arény,tak sem vyděl pár druidů,kteří nad sebou neměli nápis a ani nebyly vidět věty v rozhovoru...občas hrdina řekl větu toho druhé a naopak :lol: (to bylo zajímavé poslouchat :D ),postavy se (bugem) "spojovali" ......říkám si...tohle fakt ne...končím s tímhle..už nikdy víc---->to už raději oproti tomuhle "zlaty" Gothic3 :wink:
Stone
Uživatel

Příspěvekod frukensi99 » ned 02. srp 2009 21:16:06 » Re: Dojmy z datadisku
nevím co se vám na něj nelíbý datadisk se mi velice líbyl rozhodně lepší než g3 až víde aspon pár patchů bude to super né sice jak g1 nebo 2 ale jinak mám s datadisku velice dobrý dojem vadily mi jen pár věcí hlavně bugy pořád někoho někam vodit a že šli super zbraně a brnění sehnat kdekoli jinak pohoda moje hodnocení 85%
frukensi99
Nováček

Příspěvekod krysomrd » pon 03. srp 2009 19:17:10 » Re: Dojmy z datadisku
frukensi99 píše:nevím co se vám na něj nelíbý datadisk se mi velice líbyl rozhodně lepší než g3 až víde aspon pár patchů bude to super né sice jak g1 nebo 2 ale jinak mám s datadisku velice dobrý dojem vadily mi jen pár věcí hlavně bugy pořád někoho někam vodit a že šli super zbraně a brnění sehnat kdekoli jinak pohoda moje hodnocení 85%

Čo sa nám na ňom nepáči?! Si padol na hlavu? Napríklad to, že taký meteor ktorým som v G3 odpálil aj 4 vojakov, tak tu nezabije ani kravu, dokonca uberie rovnako ako jedna rana päsťou, a že vlastne všetko má taký rovnaký dmg. Potom to že optimalizácia bola jednoducho hrozná a hra stále padala, plno chýbajúcich rozhovorov a mien postáv, keď si kradol nič sa nedialo, svet zíva prázdnotou, totálna sprostosť NPC-čiek, najlepšie veci len tak vyberieš z truhly, vzhľad hlavného hrdinu, levitujúce veci, absolútne neoriginálne úlohy ... a to je len malá časť toho všetkého, inač by som sa tu rozpísal na niekoľko strán. A na to že budú opravné patche by som sa moc nespoliehal, keďže hra je už vydaná skoro rok ale vyšli len, ak sa nemýlim dva patche, ktoré tie tony bugov ani z ďaleka neopravili, a odvtedy je o hre podozrivé ticho.
krysomrd
Uživatel

Příspěvekod Rayl » pon 10. srp 2009 18:46:51 » Re: Dojmy z datadisku
Kdyz jsem ted cetl tohle, tak se tesim na Risen vic nez na Arcaniu :)

JInak tady davam to co jsem cetl:

http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/ris ... ew_das.idn
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Gatě » úte 18. srp 2009 16:36:11 » Re: Dojmy z datadisku
krysomrd píše:
frukensi99 píše:nevím co se vám na něj nelíbý datadisk se mi velice líbyl rozhodně lepší než g3 až víde aspon pár patchů bude to super né sice jak g1 nebo 2 ale jinak mám s datadisku velice dobrý dojem vadily mi jen pár věcí hlavně bugy pořád někoho někam vodit a že šli super zbraně a brnění sehnat kdekoli jinak pohoda moje hodnocení 85%

Čo sa nám na ňom nepáči?! Si padol na hlavu? Napríklad to, že taký meteor ktorým som v G3 odpálil aj 4 vojakov, tak tu nezabije ani kravu, dokonca uberie rovnako ako jedna rana päsťou, a že vlastne všetko má taký rovnaký dmg. Potom to že optimalizácia bola jednoducho hrozná a hra stále padala, plno chýbajúcich rozhovorov a mien postáv, keď si kradol nič sa nedialo, svet zíva prázdnotou, totálna sprostosť NPC-čiek, najlepšie veci len tak vyberieš z truhly, vzhľad hlavného hrdinu, levitujúce veci, absolútne neoriginálne úlohy ... a to je len malá časť toho všetkého, inač by som sa tu rozpísal na niekoľko strán. A na to že budú opravné patche by som sa moc nespoliehal, keďže hra je už vydaná skoro rok ale vyšli len, ak sa nemýlim dva patche, ktoré tie tony bugov ani z ďaleka neopravili, a odvtedy je o hre podozrivé ticho.

U mě má G3A 35% a G3 90% a CPT 99% :D nechápu co je na tom dobrého že vykradeš celou ´Myrtanua nikdo si toho nevšimne a náchazet brnění a ten bordel v inventáři! Jo nacházet brnění ale ne na každém kroku.
...
Gatě
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » čtv 27. srp 2009 19:37:38 » Re: Dojmy z datadisku
Děs a hrůza co dodat.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Servis » pát 28. srp 2009 18:56:48 » Re: Dojmy z datadisku
Tak som sa ocitol vo svete, v ktorom hrdina musel čeliť bugom mocnejším ako Inos či Beliár.... Jediným bohom bol Marvin. S jeho pomocou sa to akotak dalo zvládnuť... Ak mám byť úprimný, G3 sa mi páčil viac po všetkých stránkach, hral som ho prvý krát z CP 1.72, a musím povedať, že ma nesklamal ako ostatných. Na datadisku ma ani príbeh nezaujal...

Čo dodať, indiáni to proste pokašlali, hru by mali premenovať na G3 OMFG!!!
Servis
Nováček

Příspěvekod exl » sob 29. srp 2009 11:16:43 » Re: Dojmy z datadisku
Já si myslím že to bylo super až na to že tam bylo všeho málo žádní učitelé abyste pordávali vyrobené meče tak na to nebylo dost věci abyste je vůbec mohli dělat nákresy se taky špatně hledali.. nebylo to moc o užití si celé hry spíše to bylo proběhnutí dost rychlý..
exl
Nováček

Příspěvekod Slayer » ned 30. srp 2009 17:23:40 » Re: Dojmy z datadisku
exl píše:Já si myslím že to bylo super až na to že tam bylo všeho málo žádní učitelé abyste pordávali vyrobené meče tak na to nebylo dost věci abyste je vůbec mohli dělat nákresy se taky špatně hledali.. nebylo to moc o užití si celé hry spíše to bylo proběhnutí dost rychlý..
ty si asi hral ako prvu cast gothic 3 ze? vobec nevies o com je gothic ked tu napises nieco take. keby som mal napisat moj dojem z FG tak by to moderatory ihned zmazali takze FG je k.........p............k.............................................s.........jnzjcfrjrft!äúäú§ô
ô(/_!"(
92% teenagerov počúva hip-hop, tích 8% uctieva innosa.
Obrázek
Slayer
Uživatel

Příspěvekod kloudici » ned 30. srp 2009 18:13:26 » Re: Dojmy z datadisku
Na to, žes to hrál 5 minut (tak, jak píšeš zde viewtopic.php?f=113&t=4345&p=154548#p154548), sis moc "dojem" udělat nemohl. :lol:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Slayer » čtv 03. zář 2009 15:18:53 » Re: Dojmy z datadisku
kloudici píše:Na to, žes to hrál 5 minut (tak, jak píšeš zde viewtopic.php?f=113&t=4345&p=154548#p154548), sis moc "dojem" udělat nemohl. :lol:
to bol prvy pokus a ked som nemal co hrat tak som si to znova napalil z pc a nainstaloval zial vydrzal som to hrat 3 dni a uz to nehram lebo to je onicom. ked vyjde dalsi patch a nejaky mod co zmeni hrdinovy vlasi a oblek tak to zase rozohram
92% teenagerov počúva hip-hop, tích 8% uctieva innosa.
Obrázek
Slayer
Uživatel

Příspěvekod Apofis » sob 19. zář 2009 20:25:20 » Re: Dojmy z datadisku
myslel jsem si, že nic horšího než G3 nemůže být ... po dlouhé době jsem si koupil G3FG s doufáním, že opravami půjde o kvalitní titul. To, co jsem ale spustil je horší produkt, než ty za 49,-Kč z trafiky několik let staré. Děs. Hrůza. Bug, bug, všude bug. Ani základní quest není možné splnit, pokud jen jedinkrát zaškobrtnete a uděláte něco jiného, než asi vývojáři předpokládali. Neuvěřitelné, že tohle opravdu mohl někdo vydat... :evil:
Apofis
Uživatel

PředchozíDalší