Menu

Dojmy z datadisku

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Rad » čtv 22. říj 2009 15:35:37 » Re: Dojmy z datadisku
Forsaken Gods jsem hrál a podle mě je to totální humus. To snad ani nemělo spatřit světlo světa. :cry:
Rad
Uživatel

Příspěvekod paus » úte 05. led 2010 18:02:42 » Re: Dojmy z datadisku
moje přítelkyně ted hraje G3+ všechny patche a ona se opravdu baví , já hraji G3 FG a už mám za sebou tak 20 pádů hry.. to je neskutečné a šílené , jednou jsem tu hru dohrál , ale s pomocí různých cheatu(nesnáším je) ...doufám že příjde patch , který tyto neskutečný záseky , konečně vyřeší....doufám a věřím .... miluji serii gothic
paus
Uživatel

Příspěvekod Lord Hagen » pon 11. led 2010 14:14:31 » Re: Dojmy z datadisku
Moje dojmy vyjadriť tak, aby som nepoužil nadávky je veľmi veľmi ťažké. Potom čo som dohral Ghotic 3 som si požičal ( potom čo som si tu prečítal som sa bal si to kúpiť ) G3FG. A to Vám poviem utrpel som malý šok. Takže najprv ma šoklo že predtým som mal G3 všetko high detailoch a sekalo mi to len občas vo Varante. Teraz to zo začiatku sekalo stále a všade a pri všetkých nastaveniach ( rozdiel som nevidel žiadny ). Niečo som poplnil, ale tie reči a uráženie ostatných !!! Sám seba by som nakopal do zadku. Karhám tu kováča a sám som bol 2 roky niekde preč. I keď mám ešte veľa čo plniť odchádzam čo najkratšou cestou do Vengardu. Bariéra tam nieje a je to rekonštruované. Vojdem do hradu a nachádzam paladin armor ! kings robe neskutočné ! a kopu a kopu dobrých zbraní to všetko na lvl 3 !!!!! Problémy s výdržou pri týchto zbraniach sú asi vysoké keď pri obyčajných mečoch 3x seknem a už som hotový. Potom prichádzam na "fintu" z klackem :) Klacek dáva "zhruba" rovnaký damage ako meče a únava skoro žiadna :) . Ale proti komu bojovať keď v lese niet nikoho? Vo Vengarde sa so mnou nikto nebaví... Iste je tu nejaké obmedzenie ale nemam ani chuť sa vracať do Sildenu. Idem sa pozrieť či sa dá dostať do Nordmaru. Nad Faringom je nejaký veľký kameň a tam 3 potvory ( podľa toho ako rýchlo som ich zabil potvorky ) a dosť ďalej sa človek nedostane. Skúšam to od mora, tam je veľký múr a kopu potvor na ktoré kašlem a rozmýšľam čo ďalej. Vrátiť sa do Sildenu ( sek sek sek sek ), zabijať prišery ( tých je pár ) alebo túto alfu verziu G3 odinštalovať? Vyhráva posledná možnosť a ja mám prvý krát z tejto hry dobrý pocit = už nieje v mojom počítači. G3FG nepatrí do série Gothic, aspoň ja som ju odtiaľ vyškrtol.
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod paus » pát 15. led 2010 14:50:08 » Re: Dojmy z datadisku
ted už nevěřím v nic a G3 FG mažu z HDD a ukládám někam do sklepa......je to hnus , hnus , prasárna a doufám že příště až někdo do Indie někdo něco zadá , tak to bude chov krav , které tak uctívají nebo radši ani to ne , jinak příjdeme i o guláš
paus
Uživatel

Příspěvekod Konrad » sob 06. úno 2010 22:12:17 » Re: Dojmy z datadisku
Z datadisku jsem rozhodně nebyl nadšený, spíš právě naopak. Zdá se mi to naprosto nedodělané, jak příběhově, graficky, tak i technicky. Příběh je velice plytký, nezajímavý, nelíbí se mi ani změna chování hrdiny. Teď se chová velice arogantně. Svět je navíc jen ořezaný svět G3. Gothic 3 mi běžel na nejvyšší detaily plynule, zato datadisk se mi každých pět minut na 15 vteřin ze zcela nepochopitelných důvodů sekne.
http://www.ericclapton.cz
neoficiální česká stránka
Konrad
Uživatel

Příspěvekod mafetasi » pon 15. bře 2010 21:03:26 » Re: Dojmy z datadisku
Tak já bohužel nemůžu hodnotit,dohrál jsem jen do půlky a když běžim na Cape Dun tak se mi to kousne a spadne to,ať to ukusím obejít nebo použít teleport vždy to spadne. Zkusil jsem se vrátit v save,ale vždy ten samý problé,. Odinstaloval,nainstaloval,přepačoval nejnovějším patchem nebo i bez něj,pořád to padá v tom samém bodě...Takže než vyjde nějakej super patch tak to hrát nebude,což mě jako velkýho fandu série mrzí..
Nu což zatím zůstanu u Risen,tam vše běží jak po másle :-)
mafetasi
Uživatel

Příspěvekod pecha nuda » čtv 01. dub 2010 18:25:39 » Re: Dojmy z datadisku
Tak G3 FG je zajimavy hlavne pribehem ktery se mi docela libil, a novymi itemy(zbroje, zbrane, hlemy,...). Ale jako hlavni zapor beru strasne malo vedlejsich questu(za celou hru jsem splnil asi 3, ostatni me uz nebavili a byly stale na stejnem principu), velikou zabugovanost a bojovy system. To ze bylo do hry pridano to ze pokud ma hrdina nebo npc staminu na nule tak nemuze nic delat je sice fajn, ale strasny je to ze vsechny druhy utoku ubiraji stejne(proto se nejvice vyplati pouzivat rychly, protoze ubira malo vydrze) a taky to ze poskozeni maji vsechny zbrane stejne, odviji se jen od sily, ale ty lepsi ubiraji vice vydrze proto jsem skoro celou hru pouzival dlouhy mec(pozdeji dva dlouhe mece)n protoze je to mec co ma normal delku, ne jako napr mec, rezavy mec, klacek, hashishinsky mec, mec valecnika nebo skretobij atd.... ale ma njemensi dmg, bere min vydrze. To je asi to co mi hru nejvice znechutilo, ze jsem nemusel hledat azdne nove zbrane abych daval tezsi stvury nebo npc, ale stacilo jen hazet body do sily. Tak to je asi tak vsechno. Hodnoceni 75%.
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod Kreiger » ned 04. dub 2010 18:19:01 » Re: Dojmy z datadisku
skutocne hra na zaplakanie .... to ako doje...i Gothic 3 neni nic v porovnani z datadiskom grafika horsia o moc miesta tie iste v podstate sa nic nezmenilo secko je take iste no as na brnenia.. dokonca ani tu pust vo varante a sneh v normade nedali jednoducho hra Gothic 3 forsaken gods je ukazkov ako sa hra nem robit.No a neake kladi v hre?
povedal by som ze zidne niesu. a moje hodnotenie 20%
Kreiger
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 10. kvě 2010 20:34:35 » Re: Dojmy z datadisku
Tak já jsem po pár minutýách hraní napočítal mnoho bugu, ale spíše než hru kazících a totáně strašných jsem našel drobné ale přitom tak hloupé a zbytečné bugy, které hru jen znepříjemňovali, ale né že by mi ji nějak kazili. Mě osobně Fg hodně bavilo, né že by to byl nějaký přelomový gothic, ale dal bych mu lepší průměr. sic tam byly bugy, ale to neznamená že to bylo příběhově hrozné. Hero by ltakový jaký bych byl já v jeho situaci - Naštvaný z toho jak mi to mí nejlepší přátelé podělali a kladl bych si stejný nárok na trůn jako ho chtěl hero. Kromě toho, že jsou na vás někteří přátelé zatraceně drzí (Za což bych některé z nich hned nejraději na místě zabil) nemám s příběhem žádný problém a jediné co k tomu řeknu je to, že příběhově to bylo promyšlné dobře. Sice nejlépe spracované, ale mě datadysk docela natchl, myslel jsem že jeho koupí budu litovat, ale spíše jsem rád, že jsem si ho koupil. Mám tak všechny díy gothica pohromadě a navíc to pro mě úplné zklamání nebylo. Jednoduše: Datadisk mě bavil.
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Velbloud » sob 19. čer 2010 19:18:44 » Re: Dojmy z datadisku
Jak jsem rychle skončil s Forsaken Gods
Tož to jsem si obstaral datadisk. (G3 jsem měl už dávno odehraný) Nainstaloval, spustil, všechno proběhlo v pořádku. Po započetí nové hry a načtení jsem se objevil v domě s nějakým týpkem sedícím naproti. Promluvil jsem, odklikal texty a vybral všechny truhly. První zastávka byla ňákýho manekýna sedícího u ohniště. Tak že prý mám pro doporučení vybrat žaludky mrchožroutům. Zašel jsem za město, debilním systémem jsem uklikal sedmero mrchožroutů, které jsem následně obral o natrávené byliny. Byliny jsem donesl a získal jedno doporučení. Cestou k aréně jsem potkal asi tři obchodníky s prázdným inventářem (Neměli co nabídnout). Jen jeden (čtvrtý) měl v inventáři ňáký hovadiny denní potřeby. U arény jsem promluvil se správcem, prý že mám porazit tři lidi. První uklikanej, druhý uklikanej, třetí... Ups! Překvapivě silnej. Poprvé mě zabil, podruhé zase, potřetí mi na hlavu přiletěl šíp a rozsekala mě skupina bojovníků (Vytáhl jsem zbraň... Bug?!). Pochopitelně si neodpustila doražení. Takže load, znova se pokouším uklikat elitního válečníka, bezuspěšně, jednou vyběhnu na kraj arény, takže ukol zrušen (Bug?). Tím mě Gothic 3 forsaken gods dorazil a tímto prohlašuji, že ho nehodlám už nikdy pustit.
Podpis byl odstraněn Charlym. Může se vám to nelíbit, můžete dokonce protestovat, ale to je tak všechno, co můžete dělat.
Takže Obrázek
Velbloud
Uživatel

Příspěvekod Genessis » pát 09. srp 2013 14:59:44 » Re: Dojmy z datadisku
Moje první dojmy z datadisku (bez patche) byli WTF? příběh byl divný bezejmený hrdina bojuje s Xardasem? a protestuje? v datadisku se mi už od začátku nelíbily hrdinovy názory nebyli takové jako v ostatních gothic sériich. Poté co intro skončilo hned jsem se díval kolem nic nového až na statistiky. Hrdina level 10 vyšší statistiky něco navíc a od začátku nějak těžký i přesto, že to bylo na obtížnost lehký hrál jsem to asi 20-30min a pak odinstaloval a řek jsem si, že je to kravina. :D Pak jsem to skusil s CP 2.01 teď to hraji a zatím mě to baví i když mě štvou hrdinovy statistiky a to, že mám už kouzla na začátku hry (jed a zkrotit zvíře) pochopil bych kdybych měl i od innose kouzlo, ale není tam. :( Dále nějak se mi líbil vylepšen o něco systém boje někdy dokonce NPC reagují na krádeže (pokud jste na dohled) bugy jsem nějak neviděl...zatím. :) to by bylo asi vše celkově nemám právo nic psát jelikož jsem nebyl všude. :lol:
Genessis
Uživatel

Příspěvekod hráč » stř 27. lis 2013 18:49:51 » Re: Dojmy z datadisku
Ahoj
Musel jsem se podělit z dojmů hraní G3 FG
Dost jsem se na to těšil, hrál jsem předtím G1,G2, G3 a risen 1. Nainstaloval jsem, nastavil details na max a začal hrát. Ale proboha to je hrůza !!! Co se to stalo ? Poražení lidé v aréně rovnou zůstanou už napořád a odmítají se bavit dobře nevadí... Hra nabízí super minihru- najdi někoho kdo se s tebou bude bavit. Jednou za čas někdo poví asi tak 4 věty.
Arena- napíše mi to, že se ruší nebot jsem jí opustil, přitom jsem pořád v ní, ale budiž chci si ten Q opravit. Nejde to ??!! :O Další věc, nevim proč, ale všem lidem vůbec nevadí, že jim lezu do domečku a vesele kradu, páčim a loupím. Dokonce se na to koukají, když jsou u toho. Jsou zde naprosto hluchá místa a jenom další a další truhla s věcmi. Zalezu do dolu Geldernu, že si natěžím rudu. Hmmm nikde krumpáč, ostatní miners se nebaví, případně a to pozor prodávají alchymistické recepty a kytky ???!!!! Jako bonus zde najdu ještě adanosovu korunu....OK kde bych se mohl naučit regeneraci many ? Pokud to vubec lze...
Rád bych se na závěr zeptal jestli ty všechny patche atd..vůbec za to stojí ?
Děkuju, omluvám se za pravopis, hrubky a jiné...
hráč
Nováček

Příspěvekod Jémák » čtv 28. lis 2013 21:18:59 » Re: Dojmy z datadisku
Pokud nainstaluješ nejnovější EE v2,01 http://www.madvulture.de/wp/games/gothi ... ed-edition , tak se ti kupa problémů opraví a třeba tě to i bude bavit, mě to bavilo docela dost. Ikdyž tedy hodně věcí, které popisuješ, nezměnilo, protože to je prostě obsaženo v základu a ten se příliš patchi nezměnil..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Předchozí