Menu

Hordy démonů nad Vengardem

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod El Kamil » čtv 27. lis 2008 12:59:05 » Hordy démonů nad Vengardem
Tak jsem dneska procházel les mezi Faringem a Vengardem. Nejdřív jsem u jednoho kamenného kruhu narazil na dva ledové golemy, o nějaký kus dál byl další menší kruh a tam pro změnu tři ohniví golemové... šel jsem dál, až jsem dorazil k velké hradbě, která zabraňovala vstupu do nordmaru....

No a u té hradby bylo alespoň 10-15 démonů!!! Kde se tam ti parchanti vzali a co tam dělali. Co je ale zajímavější, tak z každého z nich bylo jen 50 zkušeností a byli velmi slabí (padali na jednu ránu)...

Měli tam pár truhel, ale nebyl v nich žádný extra poklad...

s0074.jpg

s0079.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod vengard » čtv 27. lis 2008 15:04:30 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
jj aj ja som to našiel ale mam nemecku verziu a tak som sa hral s marvin modom a dal som goto lee a objavil som sa pred tymi hradbami a tam sta lee a nedalo sa s nim rozpravať no prejdem cez stenu a tam su demoni to co akoze? :D
žeby beliar poslal svoje hordy na vengard? :lol:
btw: nesom sku*veny cheater len v nemčine ma to nebavilo a som sa prechadzal po myrtane...
vengard
Uživatel

Příspěvekod Václav » čtv 27. lis 2008 19:11:40 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
...bojovali vůbec ty démoni..???..ani u nich nevidim meče...
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod El Kamil » čtv 27. lis 2008 19:14:20 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
bojovali.. démon si "přivolá" meč, až když útočí...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Václav » čtv 27. lis 2008 19:19:23 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
no tak já tam vidím jak do nich střílíš...už tam leží i ňáká ta mrtvola a démonické meče nikde..
..to sou nepřátelé pořád tak tupý jako v gothic III že když zabiješ jejich druha... který stojí hned vedle nich... jednou ranou.. tak jim to je šumafuk...???..
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod El Kamil » čtv 27. lis 2008 19:30:45 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
No úpřímně nevím :) já pak mezi ty démony naběhl a všechny je okamžitě posekal... Nicméně když jsem mezi ně v běhl, tak útočili, to vím.. :)

Na druhou otázku taky neznám odpověď :) nepřišlo mi, že to je tak, jak říkáš, ale nechci tvrdit, že to tak je :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Patejl01 » stř 10. pro 2008 17:48:03 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
Najviac ma nastvalo ze padali na jednu ranu a davali 50 exp :D uz som sa tesil ze bude konecne poriadny boj a hromada expov a zrazu seknem a dvaja demoni dead :/
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Patejl01
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 10. pro 2008 17:51:07 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
Jj to mě taky naštvalo.. říkal jsem si - no bezva, všechny tu pobiju a v truhle určitě najdu něco božího... jooo být tohle v G1/2, tak by to taky tak skončilo, ale když všichni začali padat po jedné ráně, došlo mi, že jsem se spletl... snad content patch něco spraví...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod krysomrd » stř 10. pro 2008 21:20:08 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
Ja som zase našiel v jednej jaskyni niekoľko Shadowbeastov. Myslel som že bude tažké ich poraziť ale do každého stačilo raz seknúť a bolo po ňom ale za každého len 50xp. Zdá sa že Trine games nedorobili všetky monštrá tak ako chceli :x .
krysomrd
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 10. pro 2008 21:51:50 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
No nerozumím tomu... to jsou všechno takové strašně nepochopitelné chyby, zvlášť když se ve hře vyskytují i normální stínové šelmy... tak nechápu, co s tím dělali... to je úplně to samé jako ty stupidní názvy úkolů v angličtině (němčina na tom tak strašně není).. to mě strašně irituje, to jsou věci, které jsou prostě na očích a neměly se v takovém stavu dostat ani do nějaké testovací fáze...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Patejl01 » čtv 11. pro 2008 18:29:21 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
No ono sa to stava raz za cas (s tym 50exp za nepriatela). Napriklad aj par trollov je tak "bugnutych". Nvm mozno by to mohlo byt tym, ze ak vzali G3 a len ho pomenili tak mozno tychto mobov len zle prerobili.
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Patejl01
Uživatel

Příspěvekod Unnamed Hero » úte 23. pro 2008 0:32:53 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
ja som si naistaloval obydva patche a ty demoni boli dost silny a aj v jednej jaskyni som nasiel 3x stinovu selmu a za kazdu som dostal 300xp a bil som ich asi kazdu 10min
Unnamed Hero
Nováček

Příspěvekod [A][N][G][A][R] » ned 22. úno 2009 19:54:36 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
Zkoušel jsem jen tak příkaz goto Lee, teleportlo mě to kousek od Vengardu taky k téhle hradbě a on tam stál, když jsem se k té hradbě přiblížil, tak se objevovali taky tihle démoni, ale slabý vůbec nebyli, do každého z nich jsem msel dát 15-20 ran a bylo jich tam asi 30 a co mě taky celkem dostalo bylo, že u Leeho stálo několik vojáků, o kousek dál stáli asi 2 skřeti a hashishin a o kousek dál stály 2 nordmařani a Gorn :lol: ...to jsem nechápal kde jsem tam vzal a to mám ten nejnovější patch.
Mistr arény v Mora Sul
[A][N][G][A][R]
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 23. úno 2009 12:30:53 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
Unnamed Hero píše:ja som si naistaloval obydva patche a ty demoni boli dost silny a aj v jednej jaskyni som nasiel 3x stinovu selmu a za kazdu som dostal 300xp a bil som ich asi kazdu 10min

možná tohle opravil některý z patchů, každopádně i tak je to tam dost divné... normálně by člověk za takovou hordou čekal nějaký mega poklad, ale očividně to je jen další z řady chyb :roll:
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod tomik79 » pon 13. črc 2009 20:11:37 » Re: Hordy démonů nad Vengardem
Tak v CZ verzi jsou démoni za 300 expů a jsou proto o dost silnější. Ale štít v datadisku odrazí všechny útoky. To pro mě bylo zklamání, když se kryješ štítem jak dlouho chceš, zatím se ti obnovuje výdrž a zas hurá do útoku.
tomik79
Uživatel

Další