Menu

Nové a přepracované zbroje

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod El Kamil » stř 26. lis 2008 14:36:03 » Nové a přepracované zbroje
Co říkáte na zbroje v datadisku?

Hodně se mi libí ta, kterou má Osch, a i předělané Rhobarovo brnění je super... v tomto směru kluci z Trine udělali celkem dobrou práci myslím :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod SuFL!K » stř 26. lis 2008 15:09:21 » Re: Nové a přepracované zbroje
Presne, keď som začal hrať tak som si dal cheat na všetko (bol som zvedaví no :D ) a sú fakt pekné, pre mňa moc prezdobené oproti G3. Ale fakt si dali zaležať.Mohli by ste sem dať ich obrázky a hlasovať ktoré sú najkrajšie. :)
Innos With You....
SuFL!K
Nováček

Příspěvekod winies » stř 26. lis 2008 23:06:58 » Re: Nové a přepracované zbroje
no mne sa tiez dost lubila ta oschova zbroj ale taktiez ta super čierna paladinska zbroj ta nema chybu. :D :D :D :D
Gothic !!! najlepsia hra na SVETE!!!
winies
Nováček

Příspěvekod Kondrik » pát 23. led 2009 20:30:28 » Re: Nové a přepracované zbroje
moli byste sem hodit nějaké screeny? To by docela potěšilo. a dala by se z toho pak možná udělat sekce na front.
Kondrik
Nováček

Příspěvekod LP3W7 » pát 23. led 2009 22:23:26 » Re: Nové a přepracované zbroje
Napred jsem nemel na zbroje v G3A moc dobry nazor. Zdali se mi moc indicke a divne. Kdyz jsem ale zapl hru, ohroily me !

Krasne zbroje propracovane do detailu ! A nektere opravdu unikatni ! A to sem jich jeste moc nevidel, protoze momentalne cekam na CZ verzi + novy patche.

Takze se na dalsi zbroje dost tesim. :) Opravu se indum povedly :) A jsem rad, ze muj prvni, ne moc nadseny nazor ze screenu je pryc :wink: :)
Gothic ? Nejlepsi RPG :)
LP3W7
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » pon 02. úno 2009 17:42:33 » Re: Nové a přepracované zbroje
Zbroje jsou krásná, paladinská, ta krále Rohbara. Ty mi přijdou nejhezčí :)
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod Akathos » ned 15. úno 2009 19:49:45 » Re: Nové a přepracované zbroje
Já jsem to zatím nehrál jenom sem použil give all ale zbore sou parádní co říkáte na tu endgame zbroj:)? trochu exotika co:)?
Akathos
Uživatel

Příspěvekod KeyJay from Hell » stř 04. bře 2009 21:26:25 » Re: Nové a přepracované zbroje
end game armor a praetor hodnotim jako novy jako nejlepsi :wink:
I could die. I was fighting through gardens, through forests and caves. Now I am here. I'm here to help you and guard you... All of you.

Adanos be with you, wanderer.
KeyJay from Hell
Nováček

Bydliště: Universe of Music & Magic where normal life comes to die.

Příspěvekod Garnol » ned 22. bře 2009 14:57:51 » Re: Nové a přepracované zbroje
Zbroje vyzeraju tak ako maju vyzerat. Celkom sa my paci zbroj Kana ale aj hrdinova zaciatocna zbroj.
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » čtv 02. črc 2009 10:57:19 » Re: Nové a přepracované zbroje
Nejlepší je zbroj špiona ta ohromila no a dobrá je ta toho vyvolavače ta je taky dobrá
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Rayl » ned 16. srp 2009 11:38:15 » Re: Nové a přepracované zbroje
Rhobarova zbroj je pěkná :)
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Krysak » ned 16. srp 2009 19:20:03 » Re: Nové a přepracované zbroje
Rozhodně jsou super..předělané Rhobarovo je opravdu pěkné..a ostatní také nejsou k zahození.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Příspěvekod Konrad » stř 19. srp 2009 14:58:48 » Re: Nové a přepracované zbroje
Ty předělané zbroje se mi líbí. Nejvíc asi ta paladinská.
http://www.ericclapton.cz
neoficiální česká stránka
Konrad
Uživatel

Příspěvekod Lord Devil » sob 22. srp 2009 19:58:45 » Re: Nové a přepracované zbroje
Hodně se mi libí a zaujala mně zbroj zabijaka nestvur.
Lord Devil
Uživatel

Příspěvekod Slayer » ned 06. zář 2009 7:47:33 » Re: Nové a přepracované zbroje
mne sa pacia viac te z G3 ako tieto. zbroje v G3A su nezmyselne a vskutocnosti by nevydrzali jediny uder mecom
92% teenagerov počúva hip-hop, tích 8% uctieva innosa.
Obrázek
Slayer
Uživatel

Další