Menu

Závěrečný souboj

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod El Kamil » ned 30. lis 2008 13:08:49 » Re: Závěrečný souboj
Po outru tě to hodí zpátky do hry, takže asi ano.. já to ale dál už nezkoušel...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Sigmor » pon 01. pro 2008 14:14:43 » Re: Závěrečný souboj
ta prisera no nevim je pekne hnusna a tesim se az ji kilnu :twisted:
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Garnol » sob 06. pro 2008 13:35:50 » Re: Závěrečný souboj
aspon nejakeho bossa do hry dali...ale nevyzera nejak perfektne...ty humanoidi my sedia viac.
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod Götterdämmerung » úte 09. pro 2008 15:57:49 » Re: Závěrečný souboj
Bohužel, závěrečný souboj byl jednou z nejslabějších pasáží hry. Možná to je tím, že jsem nedělal to, co ode mne vývojáři chtěli...
Götterdämmerung
Nováček

Příspěvekod El Kamil » úte 09. pro 2008 16:03:50 » Re: Závěrečný souboj
A co jsi dělal? Já ho teda postřílel lukem, protože tváří v tvář to s ním moc nešlo :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Dinik » úte 09. pro 2008 16:08:58 » Re: Závěrečný souboj
No já jsem ho v pohodě ubil mečem Wrath of Innos. Nablízku a během chvilky bylo po něm.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 09. pro 2008 16:15:25 » Re: Závěrečný souboj
Tak to jo, no do mě začal mlátit přibližně jako prase v základní verzi G3...sotva jsem se zvedl ze země dostal jsem ránu (takto ve FG útočí i Ogři)...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Dinik » stř 10. pro 2008 10:15:12 » Re: Závěrečný souboj
Taky sem se dostal do této prekérky a chvíli jsem to viděl černě, protože jsem byl neustále na zemi a životy ubývaly. Ale pak se mi povedlo zvednout a už sem ho do útoku nepustil a usekal ho.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod Patejl01 » stř 10. pro 2008 17:43:31 » Re: Závěrečný souboj
No zaverecny suboj je strasne ale strasne lahky. Boss mi dal 2 rany, padol som na zem, vstal som zacal sekat a uz sa on ani nepohol (padol pomerne rychlo). Zatial asi najslabsi boss, draci v G2 boli ovela silnejsi (aj ked boli slaby). :D Nvm ci aj vam ale mne to potom urobilo taky bug ze sa tam zrazu objavili 3 Trogolovia (alebo ako sa to volaju). A musim sa priznat ze ti mi narobili viac problemov ako samotny Boss :D
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Patejl01
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 10. pro 2008 17:45:19 » Re: Závěrečný souboj
Nevím, jaký bug s 3 troglodytama myslíš, ale stalo se mi, že jsem šel na toho bosse a nahoře v Reddocku stál jeden troglodyt... říkám si pohoda, šel jsem k němu a najednou se rozdělil a byli tam ti parchani tři :D no WTF :) to bylo celkem překvápko :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Patejl01 » stř 10. pro 2008 18:04:47 » Re: Závěrečný souboj
El Kamil píše:Nevím, jaký bug s 3 troglodytama myslíš, ale stalo se mi, že jsem šel na toho bosse a nahoře v Reddocku stál jeden troglodyt... říkám si pohoda, šel jsem k němu a najednou se rozdělil a byli tam ti parchani tři :D no WTF :) to bylo celkem překvápko :)

Jj to sa stlao aj mne ale este predtym ale jednoducho ked boss skapal tak zrazu z bocnej chodby vybehli 3 Trotogylovia, pricom tou chodbou som prisiel :D
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Patejl01
Uživatel

Příspěvekod Spirit_uS » čtv 11. pro 2008 0:57:13 » Re: Závěrečný souboj
El Kamil píše:Nevím, jaký bug s 3 troglodytama myslíš, ale stalo se mi, že jsem šel na toho bosse a nahoře v Reddocku stál jeden troglodyt... říkám si pohoda, šel jsem k němu a najednou se rozdělil a byli tam ti parchani tři :D no WTF :) to bylo celkem překvápko :)

jjj _D:D:D:D:D:
taky sem si rikal, twe nakej typek toho vykostim a najednou *BAAAAM* a sou tam tri :D tak sem utekl nahoru na chatku a rozstrilel sem je lukama
Spirit_uS
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » čtv 11. pro 2008 14:29:49 » Re: Závěrečný souboj
No oni zase tak silní nejsou, tři se dají ještě celkem dát... nicméně ten šok, který přijde, když se objeví ti další dva... ten se mi líbí :) ačkoli je to bug :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod tomik79 » čtv 11. pro 2008 19:33:05 » Re: Závěrečný souboj
Já jsem na bestii použil kouzlo ohnivý déšť. Nemusel jsem ani tasit. :lol: Je fakt, že tam s bestií mohl proběhnout nějaký dialog.
tomik79
Uživatel

Příspěvekod monkey » ned 14. pro 2008 16:15:32 » Re: Závěrečný souboj
Hmm nevim proc ale ten fight s tou priserou byl nejaky jednoduchy, kdyz sem ji tam dole videl, dal se msi do rychleho taseni moje nejsilnejso kouzla, pak sem k ni prisel bliz hodil sem po ni jeden fireball a ono ji to ubralo asi petinu zivotu, rekl sem si ze kdyz uz je to konec tak ze si to uziju, hodil sem na ni vsechno co sem mel a pak ni prisel na blizko, neubrala mi ani jeden zivot a v pohode sem ji udolal mecem asi na 4 rany...mel sem level asi 46 nevim jak vam, ale me to prislo slabe...
monkey
Nováček

PředchozíDalší