Menu

Bojový systém

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Shoggot » ned 31. srp 2008 15:01:40 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
alferiovicz píše:A co tam dát bojovej systém z Might and Magic 6.

To je snad vtip.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Kunacek » ned 31. srp 2008 15:06:00 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
El Kamil píše:klikačka to nejspíš zůstane, jen bude "vylepšená" :)

"vylepšená" klikačka musí bejt dooost drsná :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tento podpis byl smazán uživatelem.
Kunacek
Uživatel

Příspěvekod Argilos » ned 31. srp 2008 17:44:19 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
Kunacek píše:
El Kamil píše:klikačka to nejspíš zůstane, jen bude "vylepšená" :)

"vylepšená" klikačka musí bejt dooost drsná :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to bych nebyl moc happy, protože já klikačky nesnáším.
Obrázek
Argilos
Uživatel

Příspěvekod VMC » pon 01. zář 2008 9:43:08 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
Smutně vzpomínám na skvělý systém v G2. Začínali jste jako nikdoš a podle toho jste drželi meč. Pak jste se stali bojovníkem a naučili jste se alespoň mávat před sebou a nějaký ten úder. Mno a když jste pak byli mistr, tak jste meč drželi jako skutečný bojovník.

Ale G3, pffffff. Z prvu jsem mylel, že bude datadisk ke g3 stylem datadisku ke G2. Nepotvrdilo se a navíc, přišlo info, že bude svět datadisku menší. Nějak jsem se s tím smířil a překousnul jsem to. Grafika měla být o něco lepší ( což nepochybně je ), ale hra měla být optimalizovanější. Pokud si pod pojmen optimalizovanější představují autoři , jak již Milhaus napsal, zmenšení herního světa a tím snížení počtu dat pro nahrávání, tak to snad ani nebudu komentovat.
Posledním hřebíčkem do rakve je boj. Z prvních informací jsem měl za to, že boj projde kompletním přepracováním. Pokud se pod smyslem přepracování představují, že místo jednoho mrchožrouta útočí naráz dva, tak teda nevím.

Veškerá moje očekávání jsou pryč. Vzhledem k tomu, jaké ,,vývojářské studium'' si Joowodi najali, snad už prostě všichni vidí, že jim jde pouze o peníze.

Na konec jenom dodám: Četl jsem novinku o nové edici Zaklínače, která řeší spoustu chyb a hraní dotahuje do mezí dokonalosti. Hráči, kteří již hru mají zakoupenou, si budou moc novou edici stáhnout zadarmo. Tohle je přístup, který já oceňuji. Takhle vypadá, když má výrobce zájem o zákazníky, protože jsou to právě hráči, kteří stojí za úspěchem hry.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Acherton » úte 02. zář 2008 11:20:28 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
No čo už, taký ako Superpolda nebudú smutný s klikački, pretože im nevadila.
Novas portas pandimus, et post nos occvudimus.
Acherton
Uživatel

Příspěvekod Gasin » sob 11. říj 2008 11:48:33 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
no podle mě se klikačka nezmění a dost mě to mrzí,ale pravda že s klikačkou se hrát dá,ale je to tak akorát pro primitivní primáty :D
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » ned 12. říj 2008 15:05:18 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
Gasin píše:no podle mě se klikačka nezmění a dost mě to mrzí,ale pravda že s klikačkou se hrát dá,ale je to tak akorát pro primitivní primáty :D

Svatá pravda, já myslel, že to úplně předělaj, ale ono to v traileru vypadá v podstatě úplně stejně.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Acherton » pon 20. říj 2008 17:57:17 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
Lord Smoug píše:
Gasin píše:no podle mě se klikačka nezmění a dost mě to mrzí,ale pravda že s klikačkou se hrát dá,ale je to tak akorát pro primitivní primáty :D

Svatá pravda, já myslel, že to úplně předělaj, ale ono to v traileru vypadá v podstatě úplně stejně.

Snáď to v g4 bude inak - klikačka je veľmi jednoduchá. Podľa mňa by to chcelo aj nejakú možnosť robiť kombá, alebo podobné - aby boj nebol stereotyp, ale aby každý hráč mohol mať svoj vlastný štýl.
Acherton
Uživatel

Příspěvekod Rozvad » čtv 30. říj 2008 6:52:24 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
klička z G3 byla celkem oničem podlemně byl lepší bojový systém z G1,2,2A
Rozvad
Nováček

Příspěvekod G0rn » čtv 30. říj 2008 17:55:00 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
ona to bude klikacka juchu a vylepsena skakam ze si drtim hlavu o strop :D ne ted vazne klikacka ma sve kouzlo...............pro lidi ktery zacali 3 . nejvic me na g3 nastvalo ze hned v prvni misi po 3 tydnech plavby po mori a bez dobry zbrane sem naletel do skreta a byl mrtvej. jinak krom tech bugu a tohohle je celkem obstojna hra. no a taky mi pripada hloupy ze vymlacuju cape dum a killim skreta kolem me je krouzek skretu a ten zamnou mi dycha na zada anic neudela a jeste ktomu zoldaci name mirej kusi a nic nedelaj :D viz vyse jinak je gothic obstojna hra as naty namozeny prsty :D
G0rn
Uživatel

Příspěvekod rozja » sob 01. lis 2008 13:01:19 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
Osobně si myslím, že to trochu odflákli ... chybí možnost komb nejen stylu G1 a 2, ale mohli byt tam dát komba stylu Jedi Academy nebo Zaklínač( myslím provádění komb třeba ctr+LMB atd. samozdřejmě ne žádné přemety apod.)
Líbí se mi, že konečně utočí na víc cílu zaráz v G 1 a 2 namakany hrdina meč jak kráva a bere to pojednom
Ale jak již bylo řečeno nějaké to vyraženi zbraně, odražení od platové zbroje,stítu třeba perk na to, aby si zasahoval vic cilu je hloupost že mečem projede 5 orku a zbraň neztrati razanci,dále únava nemá téměř žádný efekt až nato že třeba nemůžete dělat otočky...a celkově by měli zlepšit boje s beasty,obry(dle mého cokoliv co kouzlí drak,golem,mág + obr nejsilnějši NPC ve hře, přece jen lvi,tygři,vlci když už máš 120obrany,400hp už moc nedělají) apod. kteří vás můžou zabít i docela namachrovaného, velké + se mi zda možnost samostatného míření s lukem/kuší ale vylepšené perky střelby by třeba mohli vylepšit dostřel, nebo aspoň přiblížit pohled... největší +++ oproti ostatnim G je mag, protože G1 a G2 byl šílený nedostatek many ( věřte mi už sem to zkoušel a dokonce i G1,G2 s magem vyhrál, ale oproti ostatnim classam to byl hnus fialovej)
a teda ještě musím podotknout, že boj se dvěma meči na který sem se těšil nejvíc totáááálně dodrbali... :???:
pro ty kterým se nelíbí styl boje nablízko hrajte za lučišníka nebo mága z čeho se mi lučišník zdá nejvíc o skillu hráče narozdíl od G1 a G2, kde to byla klikačka :P
rozja
Nováček

Příspěvekod CDeath » pon 03. lis 2008 17:18:21 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
G1 jsem nehrál,takže jsem začínal dvojkou a musím říct, že mi trvalo strašně dlouho než jsem pochopil styl vedení boje (resp. naučil se ho ovládat) a to jsem od trojky očekával taky. Chceš bojavat=trénuj. Čekal jsem něco novýho, zapojení více kláves do boje pro specilní komba a údery. Bohužel, k boji zde stačí pouze klikat a můžete se u toho dívat na televizi, telefonovat, psát sms. Škoda, ale zas jsem to rychle pochopil :-) !!!!!!
CDeath
Uživatel

Příspěvekod Sak » pon 10. lis 2008 14:08:26 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
mne by se libil bojovy system ve stylu neco mezi oblivionem a Severance: Blade of Darkness :)
Sak
Nováček

Příspěvekod Acherton » úte 11. lis 2008 11:48:35 » Re: Nový bojový systém aneb konec klikačky?
Bojový systém v Oblivione sa mi práve zase až tak nepáči - skôr by bol zuajímavý štýl na spôsop Pop: Warior within, no dosť zjednošuný a pripodbnený boju z g1 a g2.
Acherton
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » čtv 20. lis 2008 15:04:39 » Bojový systém
Tak co říkáte na bojový systém?

Hlavní roli hraje stamina, když dojde, končíte. Naštěstí neubývá tak šíleně rychle a nepřátelé jsou na tom stejně. Zrovna jsem bojoval proti skupině mrchožroutů a bez staminy hrdina ani nešvihl :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

PředchozíDalší