Menu

Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Gasin » stř 15. říj 2008 21:19:49 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Sigmor píše:Nehral G1??? tak to jsem docela zvedavy :D jak to dopadne
no hlavně aby to nějak dopadlo,už se na datadisc těším,ale jak říkám,stačí jen,aby se celkově v ději orientoval,to by mělo stačit bohatě k tomu,aby mohla být hra docela kvalitní a hezky to navazovalo(i když ty 3 konce nejsou nejvhodnější)a měl by ten příběh mít něco dosebe,ale je to jen průběh cesty z G3 do G4,takže to je pro mě jen taková menší kapitolka :lol:
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Sigmor » stř 15. říj 2008 23:11:36 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Doufam ze nebudu sklamanej cos velice pochybuju parim to a parit budu chci znat celou pribehovou linii
i kdyz neco nejde do sebe jak rikas :)
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Veron » pon 03. lis 2008 18:17:21 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Podle mně to dopadne špatně neboť G1 je základ celé série,
sice se to možná povede, ale nebudou tam spojitosti s G1
Veron
Uživatel

Příspěvekod Jardin » pon 03. lis 2008 18:43:45 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Veron píše:Podle mně to dopadne špatně neboť G1 je základ celé série,

Ale no tak, vzdyt to je jen jeden clovek, co ti ostatni co se podilej na datadisku?
Jardin
Uživatel

Příspěvekod Sigmor » pon 03. lis 2008 19:47:20 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
ze to nehral neznamena ze nevi o cem to je
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Kofi » pon 03. lis 2008 23:51:05 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Sigmor píše:ze to nehral neznamena ze nevi o cem to je
jednička za papouškování :lol:

Jinak k věci. Bráno z druhého úhlu pohledu. Jasně bylo řečeno, že hl. inspirace je ve třetím pokračování Gothicu. Což vzhledem k tomu, že hra bude používat víceméně stejný engine a bude dosazena do (opět víceméně) stejného prostředí (jen ořezaného), tak absence G1 moc nevadí. Prostě a jednoduše, co by vám v tomhle případě hraní jedničky dalo? Podle mě určitě ví o čem je ...plus, jediné, co by se dalo vyčíst - neznalost questů...jenže, jeslti hrál G2, tak to taky moc nevadí, pže ve dvojce samo o sobě byly zajímavé questy :)
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Veron » pát 07. lis 2008 18:48:48 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Jardin píše:

Ale no tak, vzdyt to je jen jeden clovek, co ti ostatni co se podilej na datadisku?

Možná bych mohl v tomhle i s tebou souhlasit, ale stejně, kdyby hrál G1 mohlo by to být zajímavější, neboť by tam
bylo více spojitostí.
Veron
Uživatel

Příspěvekod Jardin » pát 07. lis 2008 19:03:37 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Veron píše:
Jardin píše:

Možná bych mohl v tomhle i s tebou souhlasit, ale stejně, kdyby hrál G1 mohlo by to být zajímavější, neboť by tam
bylo více spojitostí.

Je to jen datadisk s celkovou hratelnosti +- 20 hodin. Do toho se nevejde vic spojitosti, nez jich tam opravdu bude.
Jardin
Uživatel

Příspěvekod Sigmor » pát 07. lis 2008 19:28:56 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
bude se to spojovat z G3 a Gothic 1 tam roli moc hrat nebude
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » čtv 20. lis 2008 22:36:51 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Gothic 3 je od Gothica 1 naprosto separovaný a už má úplně jinou zápletku, nicméně, nějak by navázat mohli, aby to prostě potěšilo nás, kované hráče, co mají ostrov Khorinis prochozený křížem krážem, pro nás co zapudili Spáče a zanjí Ur-Shaka. Kterého bych teda do příběhu vrátil :) On hlavní rozdíl oproti G1 a G3 už v tom, že G1 byl takový menší příběh, tedy, že jste nedrželi v ruce takovou moc a nemohli jste likvidovat města.
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod DavidT » ned 04. led 2009 20:10:40 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
dopadlo to blbe protoze nejaky znamy postavy vypadaji jako kdyby jste presne nevedeli kdo to je
DavidT
Nováček

...no ...já teda staré postavy poznávám a navíc jsem potěšen, že se již vyléčily z té šílené obličej degenerující nemoci, kterou měly v G3...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Kofi » úte 03. bře 2009 18:04:50 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Amul píše:já taky nehrál gothic 1 a vím o čem je gothic hrál jsem ho až od gothic 2 :)
Nevíš, o co přicházíš :wink:
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Kofi » úte 03. bře 2009 18:16:37 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Amul píše:proč bych neměl vědět o co přicházím? o nic jsem snad nepřišel hlavní vývojář to taky nehrál ale nic proti tobě :)
Přišel si o kultovní první díl této série, první díl s parádním a hlavně originálním příběhem, pohlcující atmosférou, (na tu dobu) neuvěřitelnými herními možnostmi, výbornými dialogy...mohl bych klidně pokračovat :)
Hlavní vývojář sám řekl, že oni budou dělat datadisk především podle G3 (to je víc než logické, když si vezmeš, že má datadisk stejný kus světa, stejný engine atd.)...a ty nejsi žádný vývojář G3A, ale fanoušek 8-)
A samozřejmě to nemyslím nijak zle :wink:
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Balalajka » pát 17. črc 2009 20:49:55 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
To neváá co má G3 A G3A společnýho s G1? :lol:
Balalajka
Uživatel

PředchozíDalší