Menu

Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Milhaus » stř 01. říj 2008 14:02:40 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
tím si právě jistý nejsem. Pokud byse jim ta hra podařila, vychytali všechny nedostatky a udělali sice krátkou, ale dobrou hru, pak určitě by udělali dobrý prostor pro nástup gothicu4. Pokud se jim to nepovede, budou mít fanoušci stále v paměti divné pocity z g3, ještě umocněné z datadisku. Pak si myslím, že gothic4 by měl velmi těžké se nějak výrazně prosadit.

Důvod, proč ale g3 vychází je prostě podle mě ten, aby se jednak JW napakoval a jednak zlepšil chuť fanoušků si zahrát g4.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Eridor » úte 07. říj 2008 20:45:22 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Tak že hlavní vývojář nehrál začátek celé serie mě docela šokuje..
"Je lepší shořet, než vyhasnout."
Eridor
Uživatel

Příspěvekod marťan » úte 07. říj 2008 20:47:42 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Ale stejně: Podobá se Gothic1 Gothic3? Kromě NPC mi to vůbec nepřipadá... :roll: Takže to nebude vůůůůbec rozdíl :cry:
Obrázek
marťan
Uživatel

Milhaus píše:tím si právě jistý nejsem. Pokud byse jim ta hra podařila, vychytali všechny nedostatky a udělali sice krátkou, ale dobrou hru, pak určitě by udělali dobrý prostor pro nástup gothicu4. Pokud se jim to nepovede, budou mít fanoušci stále v paměti divné pocity z g3, ještě umocněné z datadisku. Pak si myslím, že gothic4 by měl velmi těžké se nějak výrazně prosadit.

Důvod, proč ale g3 vychází je prostě podle mě ten, aby se jednak JW napakoval a jednak zlepšil chuť fanoušků si zahrát g4.

trojka je sama osobě dost zmrvená a datadisk už to nespraví....
Obrázek
Obrázek
prejetakrysa
Uživatel

Příspěvekod Kunacek » úte 07. říj 2008 21:48:09 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
marťan píše: Podobá se Gothic1 Gothic3?

ano je to furt na CD/DVD :lol:
Tento podpis byl smazán uživatelem.
Kunacek
Uživatel

Příspěvekod Gasin » sob 11. říj 2008 11:41:17 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
no myslím že to zas tak hrozné nebude,ale docelo mě to záráží,přece jen G1 je G1,ale zase je mu to jedno,když příběh by měl navazovat z G3 na G4,takže by to zas tak vadit nemuselo
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Kofi » sob 11. říj 2008 13:47:42 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
to, že jí nehrál, neznamená, že neví o čem je...
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Gasin » sob 11. říj 2008 13:48:52 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Kofi píše:to, že jí nehrál, neznamená, že neví o čem je...

ano ano,s tím souhlasím
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Eridor » sob 11. říj 2008 13:50:08 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Gasin píše:
Kofi píše:to, že jí nehrál, neznamená, že neví o čem je...

ano ano,s tím souhlasím

Asi jo...ale všechno časem teprve uvidíme
Eridor
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » ned 12. říj 2008 14:54:26 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
No tak ono podle G3 to vypadá, že ani samotný PB nevěděli o čem ten G1 pořádně byl. Tudíž to nebudu nějak odsuzovat. Pokud ví o co jde, bude schopen udělat kvalitní hru a já jen doufám, že skutečně ví o co jde. :wink:
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Eridor » ned 12. říj 2008 15:06:04 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Lord Smoug píše:No tak ono podle G3 to vypadá, že ani samotný PB nevěděli o čem ten G1 pořádně byl. Tudíž to nebudu nějak odsuzovat. Pokud ví o co jde, bude schopen udělat kvalitní hru a já jen doufám, že skutečně ví o co jde. :wink:

Taky doufám :)
Eridor
Uživatel

Příspěvekod Sigmor » stř 15. říj 2008 19:38:20 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Nehral G1??? tak to jsem docela zvedavy :D jak to dopadne
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Gasin » stř 15. říj 2008 21:19:49 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Sigmor píše:Nehral G1??? tak to jsem docela zvedavy :D jak to dopadne
no hlavně aby to nějak dopadlo,už se na datadisc těším,ale jak říkám,stačí jen,aby se celkově v ději orientoval,to by mělo stačit bohatě k tomu,aby mohla být hra docela kvalitní a hezky to navazovalo(i když ty 3 konce nejsou nejvhodnější)a měl by ten příběh mít něco dosebe,ale je to jen průběh cesty z G3 do G4,takže to je pro mě jen taková menší kapitolka :lol:
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Sigmor » stř 15. říj 2008 23:11:36 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Doufam ze nebudu sklamanej cos velice pochybuju parim to a parit budu chci znat celou pribehovou linii
i kdyz neco nejde do sebe jak rikas :)
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Veron » pon 03. lis 2008 18:17:21 » Re: Hlavní vývojář nehrál G1, jak to dopadne?
Podle mně to dopadne špatně neboť G1 je základ celé série,
sice se to možná povede, ale nebudou tam spojitosti s G1
Veron
Uživatel

PředchozíDalší