Menu

Upravené tváře starých známých?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Hebr » úte 30. zář 2008 20:23:14 » Re: Upravené tváře starých známých?
taky me to tak nejak prijde ten nos se me zda hrozne velkem primomina me to kdyz do mesta prijede cirkus a v nem sou klauni :D no tak to zas ne ale je podle me fakt velkej a na tom uplne prvnim screenu od El Kamila me prisel jak nejakej delnik z ameriky :D
Mlaťe mě, zabte mě, pošlete mě do háje, ale já se vrátím ! .... A se mnou se vrátí bohové!
Hebr
Uživatel

Příspěvekod Eridor » stř 01. říj 2008 14:47:14 » Re: Upravené tváře starých známých?
Podle mě je to Thorusovi víc podobný než Gornovi...mno nwm nwm...nechámese překvapit
"Je lepší shořet, než vyhasnout."
Eridor
Uživatel

Příspěvekod Shoggot » stř 01. říj 2008 22:40:31 » Re: Upravené tváře starých známých?
Spíš Thorus. Ale je to dobrá změna, aspoň se trochu ujasnila jeho rasa. V G1 nebyla skoro možnost rozeznat černochy od tureckých přistěhovalců v Německu :D.

Teď má správně negroidně vytvarovaný obličej. Silné rty, větší nos.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Mocná trpaslík » sob 04. říj 2008 19:23:43 » Re: Upravené tváře starých známých?
bohužel to je pravděpodobně že je to Thorus,proč bohužel?Protože je to už trapné:Gothic1-zabit při čistce Starého tábora Gothic2addon-zabit při čistce tábora banditů gothic3-zabit při čistce Trelisu Gothic3addon-to se teprve uvidí :)
Mocná trpaslík
Uživatel

Příspěvekod Hebr » sob 04. říj 2008 20:53:43 » Re: Upravené tváře starých známých?
Mocná trpaslík píše:bohužel to je pravděpodobně že je to Thorus,proč bohužel?Protože je to už trapné:Gothic1-zabit při čistce Starého tábora Gothic2addon-zabit při čistce tábora banditů gothic3-zabit při čistce Trelisu Gothic3addon-to se teprve uvidí :)

Třeba ho maj rádi bohové a tak je nesmrtelnej :D
Mlaťe mě, zabte mě, pošlete mě do háje, ale já se vrátím ! .... A se mnou se vrátí bohové!
Hebr
Uživatel

Příspěvekod Mocná trpaslík » sob 04. říj 2008 21:04:00 » Re: Upravené tváře starých známých?
Hebr píše:
Mocná trpaslík píše:bohužel to je pravděpodobně že je to Thorus,proč bohužel?Protože je to už trapné:Gothic1-zabit při čistce Starého tábora Gothic2addon-zabit při čistce tábora banditů gothic3-zabit při čistce Trelisu Gothic3addon-to se teprve uvidí :)

Třeba ho maj rádi bohové a tak je nesmrtelnej :D

nebo čarodějky osudu :)
Mocná trpaslík
Uživatel

Příspěvekod Sokrates » pon 06. říj 2008 14:00:16 » Re: Upravené tváře starých známých?
bude lepsi, to je stopro
f
Sokrates
Uživatel

Příspěvekod prejetakrysa » pon 06. říj 2008 18:23:37 » Re: Upravené tváře starých známých?
Hatrik píše:
Keldorn píše:Tak nevím pánové, jestli to není náhodou Thorus. Podle zbroje, sestřihu a nosu by jsem to tipoval spíš na něj, než na Gorna.

Obrázek

I to je dost monžné. V G3 jsou si oba dost podobní. A Thorus se nám mezi G2A a G3 asi trochu opaloval. V G1 nebo G2A takový trochu snědší běloch a G3 černoch jak vyšitý :

Obrázek

Obrázek

to je tím že PB se na to dost vykašlali..... :evil:
Obrázek
Obrázek
prejetakrysa
Uživatel

Příspěvekod ili » úte 07. říj 2008 21:13:31 » Re: Upravené tváře starých známých?
Hatrik píše:
Keldorn píše:Tak nevím pánové, jestli to není náhodou Thorus. Podle zbroje, sestřihu a nosu by jsem to tipoval spíš na něj, než na Gorna.

Obrázek

I to je dost monžné. V G3 jsou si oba dost podobní. A Thorus se nám mezi G2A a G3 asi trochu opaloval. V G1 nebo G2A takový trochu snědší běloch a G3 černoch jak vyšitý :

Obrázek

Obrázek

to mate tak vatras byl ve 2 taky stary cernosky pan a ve 3 je to urostli belosky mladik :lol:
ili
Uživatel

Příspěvekod Gasin » sob 11. říj 2008 11:46:32 » Re: Upravené tváře starých známých?
no myslím že je to Thorus,i podle te zbroje i podle toho nosu,ale stejně se nezbavím jedné věci,strašně mi připomíná amerického dělníka pracující na stavbách :lol:
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Veron » pát 21. lis 2008 15:22:46 » Re: Upravené tváře starých známých?
Thorus vypadá agresivněji a také je o dost tmavší, ale myslím, že Gorn je zase světlejší. Thorus se mi zdá jako míšenec černocha z bělochem tkvz. mulat a Gorn je jím asi také.
Veron
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » čtv 27. lis 2008 9:28:00 » Re: Upravené tváře starých známých?
Tak po hraní datadisku potvrzuju, že tváře hlavních postav jsou upraveny... hrdina, Gorn, Thorus, Lee, Milten... ti všichni vypadají oproti xichtům z G3 mnohem ... mnohem líp!
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Gasin » stř 03. pro 2008 19:01:53 » Re: Upravené tváře starých známých?
El Kamil píše:Tak po hraní datadisku potvrzuju, že tváře hlavních postav jsou upraveny... hrdina, Gorn, Thorus, Lee, Milten... ti všichni vypadají oproti xichtům z G3 mnohem ... mnohem líp!
Můžeš někde upnout screeny a dát je do Spoileru do sekce pro ty,co mají FG?
Gasin
Uživatel

Příspěvekod Kuliočko » sob 06. pro 2008 16:47:42 » Re: Upravené tváře starých známých?
Wem píše:Gorn je rozhodně fešák, ale co se šířky hlavy týče, nejsou ty screeny nějaké zdeformované? Když uděláme z kompasu kruh, tak to vypadá takhle:
Obrázek

mě to spíš připadá jako Thorus ... co vám???
For Adanos , For Nomads , For Rangers to the death
Kuliočko
Uživatel

Příspěvekod JAY-T » ned 07. pro 2008 19:36:11 » Re: Upravené tváře starých známých?
tak ja som ho povazoval za Thorusa hned od zaciatku a teraz kukam ze co Gorn? Ne podla mna je to Thorus
JAY-T
Uživatel

PředchozíDalší