Menu

Upravené tváře starých známých?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod JAY-T » ned 07. pro 2008 19:36:11 » Re: Upravené tváře starých známých?
tak ja som ho povazoval za Thorusa hned od zaciatku a teraz kukam ze co Gorn? Ne podla mna je to Thorus
JAY-T
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 08. pro 2008 18:39:53 » Re: Upravené tváře starých známých?
Ano je to Thorus, ačkoli mi ze začátku taky přišel jako Gorn...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Ecronus » pon 08. pro 2008 23:30:56 » Re: Upravené tváře starých známých?
xDDD :D :D :D

Je pravda, že tohle se mi moc často nestává, ale můsím vám říct, že při četbě tohoto topicu jsem žažil šílený záchvat smíchu. :D :D A to možná z né zcela zřejmého důvodu. :)
Ecronus
Uživatel

Příspěvekod Shaidarol » úte 09. pro 2008 20:44:06 » Re: Upravené tváře starých známých?
Ecronus píše:xDDD :D :D :D

Je pravda, že tohle se mi moc často nestává, ale můsím vám říct, že při četbě tohoto topicu jsem žažil šílený záchvat smíchu. :D :D A to možná z né zcela zřejmého důvodu. :)

Heleď... Že přesně tak vypadáš? :P :lol:
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Ecronus » sob 13. pro 2008 19:22:39 » Re: Upravené tváře starých známých?
Shaidarol píše:
Ecronus píše:xDDD :D :D :D

Heleď... Že přesně tak vypadáš? :P :lol:

Né, to zase ne . :>
Ecronus
Uživatel

Příspěvekod Rayl » úte 23. čer 2009 18:35:41 » Re: Upravené tváře starých známých?
Nejvestvi pravdepodobnost je ze je to Thorus, protoze Gorn v deniku hrdiny vypada jinak:
http://www.gothicz.net/gothic-3-forsake ... ik-hrdiny/
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Zero » úte 23. čer 2009 19:39:20 » Re: Upravené tváře starých známých?
:roll: :roll: :roll:
Už cca. před půl rokem bylo na 100% potvrzeno, že je to Thorus.
Zero
Uživatel

Příspěvekod Zero » čtv 13. srp 2009 21:47:11 » Re: Upravené tváře starých známých?
Hehe, tak jsem se díval na web, a tam je, že prý jsou ty tváře změněny k lepšímu. Tomu jsem se musel hodně dlouho smát, protože jestli v původním G3 vypadali hrozně, tak tohle je fakt něco otřesného,
Zero
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 14. srp 2009 6:43:45 » Re: Upravené tváře starých známých?
Co se ti nezdá? Možná to na těch obrázcích není tak dobře poznat jako přímo ve hře, ale podle mého to je určitě pokrok k lepšímu, protože - jak píšeš - v původním g3 to byla katastrofa. Třeba takový Diego vypadá mnohem mnohem lépe, jedno, jak moc se podobá tomu z prvních dílů, ale ten z G3 je prostě ohavný... Gorn, Thorus, Hrdina... ti taky podle mého vypadají lépe.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Rayl » pát 14. srp 2009 8:05:12 » Re: Upravené tváře starých známých?
El Kamil píše:Co se ti nezdá? Možná to na těch obrázcích není tak dobře poznat jako přímo ve hře, ale podle mého to je určitě pokrok k lepšímu, protože - jak píšeš - v původním g3 to byla katastrofa. Třeba takový Diego vypadá mnohem mnohem lépe, jedno, jak moc se podobá tomu z prvních dílů, ale ten z G3 je prostě ohavný... Gorn, Thorus, Hrdina... ti taky podle mého vypadají lépe.

JJ, ty tváře z G3A vzpadají lépe než ze samotného G3
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod Zero » pát 14. srp 2009 15:50:11 » Re: Upravené tváře starých známých?
Hrdina je v obou dílech otřesný, nemůžu určit v kterém víc.
Gorn má dost vtipný účes.
Z Thorusova baňatého nosu fakt nemůžu.
Milten je jak malé mimino s parukou.
Lee má taky dost podivné vlasy.
Diego vypadá jak mladík a vůbec si není podobný.
Xardas má xicht jako žába.
Zero
Uživatel

Příspěvekod Krysak » úte 18. srp 2009 18:53:03 » Re: Upravené tváře starých známých?
Zero píše:Hrdina je v obou dílech otřesný, nemůžu určit v kterém víc.
Gorn má dost vtipný účes.
Z Thorusova baňatého nosu fakt nemůžu.
Milten je jak malé mimino s parukou.
Lee má taky dost podivné vlasy.
Diego vypadá jak mladík a vůbec si není podobný.
Xardas má xicht jako žába.

Přesně tak. Proti Xardasovi nic nemám, ale ostatní vypadají hrozně. Obzvláště Milten a Diego, nejsou ani trochu podobní těm původním.
Ten, kdo se ohlíží jen na minulost a žije ve vzpomínkách, se v nich snadno může navždy zapomenout, obklopen jen žalem a vším, co kdy ztratil...
Krysak
Uživatel

Předchozí