Menu

Co používáte?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Lee77 » čtv 21. kvě 2015 9:31:21 » Co používáte?
Chtěl bych se zeptat jaký stil hraní používáte a jaký je podle vás nejlepší npř. magie či boj zblízka . Děkuji.
Gotham City Impostors: ☜?☞MICHAEL CARMICHAEL☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » čtv 21. kvě 2015 9:48:41 » Re: Co používáte?
G3 jedině magie, hrál jsem 2x za válečníka ve verzy 1.60 a 1.70 a ten bojový systém stojí za prd (forsaken gods jak by smet), hru jsem pořádně ani nedohrál, jde vpodstatě jen o to uklikat soka, takže jak říkám - hru si užiješ mnohem lépe za mága, ovšem u G1 a G2a je to právě naopak, bojovým systémem (na blízko) hra naprosto vyniká...
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 21. kvě 2015 10:16:51 » Re: Co používáte?
v G1 a G2 jsem měl rád kombinaci magie a boje nablízko, bavila mě i lukostřelba ... G3 jsem bez problémů dohrál s ohnivou koulí, nic jiného tam nemá smysl ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Lee77 » čtv 21. kvě 2015 17:12:13 » Re: Co používáte?
No jo no 1 a 2 sem hrál taky obič bojovník .... a chtěl bych se zeptat kolik ste měli na konci hry za mága many?
Gotham City Impostors: ☜?☞MICHAEL CARMICHAEL☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » pát 22. kvě 2015 11:54:10 » Re: Co používáte?
to si vážně nevzpomínám, spíš se zaměř na znalosti prastarých, těch není nikdy dost :) .. s manou jsem problém neměl, dej si do té dolní lišty lektvar na manu, tak abys ho mohl rychle používat i během boje, poté co se naučíš regeneraci many, můžeš všechny lektvary prodat :)
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel