Menu

Co nabízí?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod ClaritySence » pát 05. dub 2013 22:02:58 » Co nabízí?
Gothic 3 jsem sice nedohrál úplně do konce, ale příběh znám. Moje otázka zní: Co datadisk nabízí? Má cenu si ho zahrát, nebo se na to vykašlat?
Četl jsem hodně názoru na ten datadisk a hodně lidí to přirovnává k Arcanii, není to přece až zas tak špatné, ne?
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod pátrač » pát 05. dub 2013 22:16:57 » Re: Co nabízí?
Je to tak špatný... jediná věc co se mi, jako rád rozmazlovanému hráči, že v každé drůhé truhle máš nějakou zbroj nebo roucho :) Příběh nestojí za nic, rozhodování pro či onu stranu je jen počáteční... ani jsem to nedohrál do konce jak mě to nudilo... a to jsem tomu dával šanci 3x! :)
fuck off
pátrač
Uživatel