Menu

Na kolik procent hodnotíte G3: Forsaken Gods?

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Na kolik % hodnotíte G3: Forsaken Gods?

100 % - Tomuto datadisku nemám co vytknout
0
Žádná hlasování
95 %
1
6%
90 %
1
6%
85 %
0
Žádná hlasování
80 %
3
17%
75 %
1
6%
70 %
0
Žádná hlasování
65 %
0
Žádná hlasování
60 %
3
17%
55 %
0
Žádná hlasování
50 %
1
6%
45 %
1
6%
40 %
0
Žádná hlasování
35 %
1
6%
30 %
0
Žádná hlasování
25 %
1
6%
20 %
2
11%
15 %
0
Žádná hlasování
10 %
0
Žádná hlasování
5 %
0
Žádná hlasování
0 % - G3: FG u mě totálně propadl
3
17%

Celkem hlasů : 18

Příspěvekod Mike1 » pát 12. srp 2011 15:49:58 » Na kolik procent hodnotíte G3: Forsaken Gods?
Na kolik prcent hodnotíte datadisk Gothic 3: Forsaken Gods?

Co se vám na hře líbí, co naopak nesnášíte?

:?:
Mike1
Trvalý ban

Nelíbí se mi na ní skoro nic, hrál sem jí tak hodinu, jen že je to Gothic, ale pak sem to smazal a víc už sem ji nehrál. FUJ!!!
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
hex-os
Uživatel

Příspěvekod Jubin » sob 10. zář 2011 21:55:17 » Re: Na kolik procent hodnotíte G3: Forsaken Gods?
Co se mě týče:

Děj se mi líbí, navazuje na G3 aspoň úzce a dává smysl. Ovšem vše hostatní stojí za houby. Nechci se chvástat, ale rozjedu Arcanii na nejvyšší požadavky a Forsaken Gods se mi kouše i na nejmenší. Všude jsou nějaké bugy, mnohdy vám i zmizí postava, s kterou mluvíte...no zkrátka a řečeno i ta nejlepší herní sága má svého černého koně :( .....
Frakce: Nordmařané
Trvalé bydliště: Klan Ohně
Zbraň: Válečná sekera barbara
Brnění: Těžké nordmarské
Oblíbené jídlo: Ragú z brouka masáka
Motto: Mrtvý skřet, dobrý skřet !
Jubin
Uživatel

60 % lehce nadprůmerná hra s mnoha pro a proti

tedy o trochu více pro :)
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ