Menu

Zhodnocení G3: Forsaken Gods - Enhanced Edition

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Jémák » stř 06. dub 2011 19:47:39 » Zhodnocení G3: Forsaken Gods - Enhanced Edition
Tak se pochlubte - jak se vám nyní hra líbí? Bavila vás anebo ani přes tuto velkou opravdu ji nemusíte? A co říkáte na úkoly, úkolové rozcestníky, zbroje, příběh atd?

Abych řekl pravdu, tak já jsem se do toho ponořil a hra se mi opravdu líbila - zvlášť určité herní pasáže ( Gotha) :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Fini » stř 06. dub 2011 20:05:37 » Re: Zhodnocení G3: Forsaken Gods - Enhanced Edition
Taky taky, moc se mi to líbí a nedá se to srovnávat s FG bez patche. Úkoly byly dobré ale škoda že to je tak krátké.. :( :)
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

je to krátký, to je pravda - u toho se vyplatí jet za Thoruse - ten má delší a lepší děj :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Linkin » ned 01. kvě 2011 11:31:14 » Re: Zhodnocení G3: Forsaken Gods - Enhanced Edition
Dohrál jsem to jen za Gorna.

Hodnocení: 60%

Klady:
-Grafika
-Příběh
-Hudba
-Lepší boje, akorát že jsou furt takové nič moč.
-Minimum Bugů
-Optimalizace
-Přestavěné lokace (okolí trelisu, gotha)
-Respawn monster po udělání úkolů z příběhové linie
-Tajemný Poutník
-Na některých místech poměrně pěkná atmosféra.(gotha apod.)

Zápory:
-Dialogy
-Primitivnost Úkolů
-Chování Hrdiny
-Učitelů na sílu jak nevím čeho, oproti těm, co učí lov.
-Nemám důvod, proč to hrát znovu. :-o
-Snad žádné vedlejšácké úkoly.
-Frakce jaksi zmizli.
-Hnusné Intro/Outro

Dojmy:
Po nainstalování a spuštění se objevuje nový obrázek, začínám novou hru, asi 5ti vteřinový loading- potěší :)...
Po nějaké chvilce vycházím z domečku, na plné detaily bez seku- další klad.Namířím si to do arény,
abych zjistil jak je na tom boj- další klad- šampion je šampion, né ještě větší blbec, než předchozí
bojovníci.Hudba taky skvělá, i když jsem si jej již užil dost :P.Další klad byl při dělání příběhové linie-
respawnovali se monstra- další klad.Po nějaké té hodince hraní potěšil i tajemný poutník...skvělý nápad :), ačkoli
provedení není nic úchvatného- dále, přestavěné lokace, jako okolí trelisu, opravdu potěšilo...když už jsem u toho,
zmíním i gothu- skvělá válečná atmoška- stany, krev, mrtvoly, noc- super :shock: 8-).
Čeho však si nešlo nevšimnout, je primitivnost dialogů, úkolů, které zřejmě existují pouze hlavní příběh.linie.
K těm dialogům- dost často se tam objevovalo: Dobrá.Půjdu.- to se objevilo ve hře min. 5x :|
Hrdinovo chování je dost podobné toho chování pasáka z arcanie- hrdina nesympatický.Další,
co nepotěšilo, bylo zmiznutí frakcí- naštvalo :evil:. Zapomněl jsem zmínit hnusné intro a outro- nebylo sice
hnusné, ale bylo ehhhh nudné, bohužel. :sad:

Shrnutí:
Gothic 3 Fg enhanced Edition není vyloženě špatnou hrou, ale také nic úchvatným ani úžasným- ze
začátku byli lokace přepracovány skvěle, tam dál už to bylo horší a horší- né jen s lokacema.¨
Čekal jsem víc.
Obrázek
Linkin
Trvalý ban

Hraju to asi jen půl hoďky :D ale co…
Grafika parádní, k mému obdivu skoro žádné lagy! :D (narozdíl od G3 normal), zatím moc nepoutavý příběh, ale snad se to změní :D, nemůžu si vynachválit i vzhled (inventář,…) a VELICE těší celková plynulost hry :)
I'm hunter of you!
Hunter of Spam
Uživatel

Příspěvekod mafetasi » sob 29. říj 2011 12:04:09 » Re: Zhodnocení G3: Forsaken Gods - Enhanced Edition
Tak jsem si konečně taky dohrál datadisk ke G3 a jsem tomu rád a to díky "Enhanced Edition" ...
Po určitém znechucení po G4,jsem si chtěl zpravit chuť a díky tomu,že je na světě nový patch na datadisk tak jsem to riskl. G4 nebyla špatně hratelná,ale zklamala mě dějově a jednoduchostí. G3A jsem hrál již třikrát,ale nikdy nedohrál dál jak do půle a to díky technickým problémům a zanevřel na něj. Ale nyní jsem to zkusil a musím pochválit,je to opravdu změna. Neříkám,že je hra dokonalá,ale alespoň už vím jaký je "konec nekonec" datadisku. I když právě ten jediný mě zklamal,jelikož hra nekončí. Lee řekne hrdinovi kraluj a on souhlasí,ale defacto ve hře se nic nemění,mohl bych hrát dalších 300 hodin a mlátit třeba do stromů,což mne dost překvapilo.
Hra mě dále překvapila ještě několikrát. Třeba když jsem sháněl dračí kosti pro Raika a měl sehnat nejdříve 5 klíčů na otevření truhly,ale přitom stačilo otevřít truhlu v jeskyni pod Faringem s chňapavci a tam kosti byli,klíče jsem nepotřeboval.
Nebo,když jsem šel pro meč do Oriontovi truhly kde měl být v jeskyni trol,ale ten v té jeskyni prošel zkrz skálu a zmizel a já si vzal obsah truhly bez boje :-)
No a pak klasický pro G3 a G3A problém a to je zasekávání doprovázených postav,kolikrát se mi zasekli někde o strom nebo o trakař a já je musel vystrkat,i když nejhorší bylo,když se mi Milten zasekl v Chrámu v Trelisu a já ho nemohl dostat ven,jelikož byl půlkou těla dole a půlkou nahoře :-)
I přes všechny tyto drobnosti se mi hra nesekala,zdála se mi vyvážená a to včetně síly postav,žádný buď nepřekonatelný a nebo zase na jednu ránu padající. A hlavně hra běžela jak po másle.
Jsem rád,že jsem patch nainstaloval a zase si trochu připoměl Gothic. Po Arcanii krásný pohled :-)

Doporučuji se zahrát G3A s novým patchem.

Jo ještě dodám,že jsem hrál tu delší verzi,tudíž za Thoruse. Chtěl jsem si to vychutnat a tak jsem všude volil delší cestu.
mafetasi
Uživatel

Líbí - příjemná hudba a atmosféra, celkem dobrá grafika, velký svět a furt co plnit
nelíbí - bugy, bojový styl ( odfláknutý ), nic moc příběh, vlci a červy někdy nezastavitelný

prostě takový průměr
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Suprový datadisk.
Jediné s čím souhlasím je že zmizeli Frakce a Intro s Outrem jsou vážně kničemu.

Ale pravdou je že za Thoruse je to vážně delší a stěmi vedlejšími ůkoly bych se hádal.

JEDINÁ PRO MĚ VELKÁ. NEMUSEL BYCH TO HRÝT ZNOVA.
Dragnhunter
Uživatel