Menu

Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Fini » sob 26. bře 2011 19:50:04 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Rodney: ted to je docela těžká sviňa :) (zaleži na obtižnost na jaku to hraješ)
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
je tam plno lidoskřetu a od bosse očekavej utoky trolla,otraveni a par kouzel :)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod Rodney » sob 26. bře 2011 21:50:55 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Fini píše:Rodney: ted to je docela těžká sviňa :) (zaleži na obtižnost na jaku to hraješ)
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
je tam plno lidoskřetu a od bosse očekavej utoky trolla,otraveni a par kouzel :)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Já hraju často na ty nejtežší, stejně jako třeba CoD, Medal of honor, a všude kde to jde..
Pokud to je jak píšeš tak se tešim, drív mi dělali spiš problém Troglodyti než ´údajně nejsilnější´ potvora ve hře.
A Fini díky za info, těď se na to těším ještě víc :D
Hero:Za co tu jsi?
Mud:Víš měl jsem rád zvířátka a ostatní to nepochopili.
Snaf:Chceš dostat najíst, nebo po hubě?

díky za gothicz.net
Rodney
Uživatel

Příspěvekod LP3W7 » ned 27. bře 2011 0:14:49 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Tak taky dohrano :) S patchem je to paradni hra zase uplne jina nez bez CP patche :)

Posledni dil Gothica :( :)
Gothic ? Nejlepsi RPG :)
LP3W7
Uživatel

Příspěvekod tessi12 » ned 27. bře 2011 7:19:00 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Tak Gothic III FG s CP je riadna pecka :D predtym som to hral iba raz pretoze mi to sekalo aj ked som mal vsetko na najnizsie ... ( som rad ze som to vobec dohral ), teraz si to krasne hrajem s vysokymi detailami a ide to bez problemov zadne zasekavanie ani nic :) Nadhera
Človek je ako mesiac - má svoju temnú stránku ktorú nikomu neukáže
tessi12
Uživatel

Příspěvekod Linkin » ned 27. bře 2011 9:29:09 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Tak jsem si to zahrál, vůbec poprvé G3:fg, a musím říct, že CP odvedli skvělou práci.

Překvapili mě u bojů úskoky :shock: a když je někdo šampion arény, je to skutečně znát... :)
Obrázek
Linkin
Trvalý ban

Příspěvekod mordecay » ned 27. bře 2011 13:05:41 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Bude sa robiť ešte nejaký patch, alebo ten bol prvý a posledný? Akože hra s týmto patchom je dobrá, no stále tam je zopár bugov.
mordecay
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 27. bře 2011 13:26:16 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
si myslím že poslední - ale nikdy neříkám nikdy :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod mordecay » ned 27. bře 2011 19:07:19 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Ozzous píše:Bože bože... nainstaluju FG a ihned po instalaci mi to překope veškeré platné zástupce, takže na ploše, v nabídce start i v průzkumníku her je neplatný zástupce pro spuštění... no takže jsem musel vytvořit zástupce nového ze zdroje... :roll: instalace patche proběhla bez problémů, takže si na to během dnešního dne udělám chvíli čas vyzkouším, zda-li to za to utrpení stálo.

Ehm... môžeš mi napísať ako si to opravil? Poprosil by som vysvetliť polopaticky.
mordecay
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 27. bře 2011 19:14:52 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
myslíš toho zástupce? jestli ano, tak to najedeš do Program Files, JoWood, Gothic III - Forsaken Gods a klikneš pravým na ikonu G pojmenovanou Gothic III Forsaken Gods - v nabídce dáš vytvořit zástupce.. pak ho jen hodit na plochu a je to.. doufám, že jsi myslel toto :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod mordecay » ned 27. bře 2011 19:20:42 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
ááá :oops: j presne to, dík
mordecay
Uživatel

Příspěvekod ToMmY » ned 27. bře 2011 21:49:06 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Mám asi první větší bug.Zmizel mi tajemný poutník.Mám všechy tři kusy zbroje,ale,když jsem vylezl z Okary poutník tam nebyl :( Při vstupu tam byl.Mluvil jsem s ním.
ToMmY
Uživatel

Příspěvekod Fini » ned 27. bře 2011 23:06:21 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
poutnik vždycky zmizí když s ním mluvíš ;)
mi tu zbroj dal až před Gothou kde mi šel naproti když jsem šel pro Leeho.
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod kloudici » pon 28. bře 2011 7:52:00 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
poutnik vždycky zmizí když s ním mluvíš ;)

Není pravda - já jsem s ním mluvila před vchodem v Okaře, pak jsem si tam vyzvedla poslední kousek a když jsem vylezla ven, byl tam pořád a dal mi to brnění :wink:

ToMmY : ulož si pozici, zkus se k němu "hodit" pomocí cheatu - příkaz goto Mystic_Wanderer, zjistíš, kde je, a když ho chceš najít "poctivě", tak si znovu nahraj uloženou pozici a dojdi si tam za ním pěšmo. :)
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod gildintor » pon 28. bře 2011 9:51:29 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
roucho maga ohne a vody se da koupit v hlavnim meste
gildintor
Nováček

Příspěvekod Jémák » pon 28. bře 2011 10:45:04 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
jo, po tom úkolu donést recept lektvaru od toho alchymisty - má tam kupu dalších + korunu, helmu a kupu štítů.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

PředchozíDalší