Menu

Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Jémák » pát 25. bře 2011 17:51:01 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
není - čas od času se tam sice něco najde, ale jinak to ujde - v oblasti úkolů a tak jsem tam snad problém nenašel - jen takové blbůstky okolo ( chybějící dabing, zasekávání příšer o spadlé stromy, malá velká písmena v textu a nějaké věty navíc, propadání se u břehu po přebrodění vody atd) - ale nic kritického :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Morbid » pát 25. bře 2011 19:37:01 » Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Dobrý deň, ja by som sa chcel opýtať možno na drobnosti(pre mňa podstatné), či dorobia CPT nastavenia alternatívne vyváženie a alternatívna A.I. Skúšal som chvíľu megapetch G III FG, je to určite hrateľnejšie, ale dal som si rovnaké nastavenie ako G III, a trochu viac mi to seká, zvuk tečenia rieky mi trošku dosť sekal, ale ináč fajn. Hral by som to možno čo najskôr a dlhšie ale chýbajú mne osobne dosť prvé spomenuté nastavenia, čo tam zatiaľ nie sú. :| :)
Morbid
Uživatel

Příspěvekod Dinik » pát 25. bře 2011 22:59:04 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Tak jsem to nainstaloval, spustil a vypadá to docela dobře. Ale na vysoké detaily se mi to celkem seká, což mě udivuje, vzhledem k tomu, že Arcanii jsem hrál na vyšší detaily bez problémů.
Proletěl jsem jen Silden a kousek okolí a líbí se mi to.
Dinik
Uživatel

Příspěvekod REAPERAPO » sob 26. bře 2011 10:06:23 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Dinik píše:Tak jsem to nainstaloval, spustil a vypadá to docela dobře. Ale na vysoké detaily se mi to celkem seká, což mě udivuje, vzhledem k tomu, že Arcanii jsem hrál na vyšší detaily bez problémů.
Proletěl jsem jen Silden a kousek okolí a líbí se mi to.

to mas preto lebo pri vysokych nastaveniach mas aj zapnuty antialiasing, co pri arcanii nemas, ale nemusi to byt to zavisi aj od pc, ale ked ti arcania isla dobre tak pc to moc nebude
REAPERAPO
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 26. bře 2011 10:19:48 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
mě právě Arcania šla také superově ( vše na max a bez sekání), ale u FG jsem musel z nastavení trošku slevit - místo všeho na max (uživatelského nastavení) jsem snížil detaily "jen" na nejvyšší - pak to jde :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Ozzous » sob 26. bře 2011 12:47:30 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Bože bože... nainstaluju FG a ihned po instalaci mi to překope veškeré platné zástupce, takže na ploše, v nabídce start i v průzkumníku her je neplatný zástupce pro spuštění... no takže jsem musel vytvořit zástupce nového ze zdroje... :roll: instalace patche proběhla bez problémů, takže si na to během dnešního dne udělám chvíli čas vyzkouším, zda-li to za to utrpení stálo.
Táta říká synovi: "Tak chlapče, už je ti 15, je na čase, abychom si trochu popovídali o sexu?"
Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vědět?"
Ozzous
Trvalý ban

Příspěvekod Jémák » sob 26. bře 2011 13:04:53 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
to mě dělalo taky - hned po instalaci hry.. vůbec nevím proč, ale vyřešil jsem to stejně - hlavně že to pak už jede :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod janbal5 » sob 26. bře 2011 15:37:07 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Co se sekání týče,mám i7-870,Radeon HD5870,raptora na instalované věci,nastavení vše úplně na max,včetně antialiasingu,Fraps mi vypisuje cca 65.Realita je taková, že po načtení hry se to pár vteřin hodně seká (je dobré v tu chvíli "točit" myší pohled kamery do všech možných stran,aby se načetly všechny informace)),potom se to seká při pohybu do dalších lokací.Je to chyba nedoladění enginu,s tím se nedá nic dělat.Na obranu Genome musím říct,že jsem nikdy na žádném enginu neviděl tak sugestivní zobrazení světa,bohužel to není doladěné,anebo to přeskočilo dobu a nejsou na to mašiny.
i7-870 3,2GHz,HD 5870 1GB,4GB RAM/1600 MHz,Win 7
janbal5
Patty's uncle

Příspěvekod Fini » sob 26. bře 2011 16:42:32 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
No takže jsem poprvé projel G3 FG :) :) .... Jsem štastný že jsem konečně projel celou sérii Gothic.. ale ten boss mně móóóóc zklamal... :? vzít trolla, zvetšit mu sílu,otrávit útoky a dát kouzla.. to mně prostě sklamalo.. :( čekal jsem opravdu "novou příšeru"
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod REAPERAPO » sob 26. bře 2011 17:02:38 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
no aj ja som prave presiel forsaken gods, uz druhykrat, prvykrat to bolo pred rokom, ale teraz aspon uz som to mohol hrat na vyssich detailoch ako na nizkych a poriadne si tu hru uzit
REAPERAPO
Uživatel

Příspěvekod Ozzous » sob 26. bře 2011 17:22:33 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Tak jo, odehrána zhruba hodina, jde to tak nějak plynule, bugy opravdu vesměs zmizely, ale stejně to asi nedohraju, protože mně ze zatím neobjasněného důvodu ta hra nebaví... ale svůj podíl na tom bude mít určitě také to, že v poslední době mně nebaví nic.

Pro ty, co si to nestáhly a čekají na zhodnocení patche, nemůžu než chválit, z takřka nefunkční alfaverze vznikla plnohodnotná hra, malinko víc náročnější na HW, než by ji slušelo, ale dá se to s lepším PC přežít.
Táta říká synovi: "Tak chlapče, už je ti 15, je na čase, abychom si trochu popovídali o sexu?"
Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vědět?"
Ozzous
Trvalý ban

Příspěvekod Fini » sob 26. bře 2011 17:29:40 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Tjn. A hrajte to normálně, ne že si řeknete- jen datač, to projedu rychle a bude klid: CHYBA!! Později ve hře si řeknete: že já blbec sem neudělal to a tamto.. (já si to řek :D ) takže si to sjednocování Myrtany užijte! :P
Fini
Uživatel

Příspěvekod REAPERAPO » sob 26. bře 2011 18:23:42 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Fini píše:Tjn. A hrajte to normálně, ne že si řeknete- jen datač, to projedu rychle a bude klid: CHYBA!! Později ve hře si řeknete: že já blbec sem neudělal to a tamto.. (já si to řek :D ) takže si to sjednocování Myrtany užijte! :P

mas pravdu treba si to uzit, ja som si to uzival do poslednej chvile, i ked som par questov nesplnil ale to mi moc nevadi, ale aspon sa daju spravit aj po prejdeni hry
REAPERAPO
Uživatel

Příspěvekod Fini » sob 26. bře 2011 19:23:06 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Jj docela mně překlapilo že jsi pokračoval ve hře ikdyž jsi to projel :) ešte aby ti všichni říkali králi a mohl dělat cokoliv.. :D to by byla pecka :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod Rodney » sob 26. bře 2011 19:40:44 » Re: Opravný patch k Gothic3: Forsaken Gods
Patch musim pochválit, bugy jsou minimální, grafika dobrá, a to přidání nových věcí je nádhera, například: seženete více brnění, třeba Koženou zbroj, různé trofeje (srdce golema, kel z divočáka,..) a plno dalších věcí.....
Ale uvidim jaký bude finální boss, ten stál dříve za prd a dal se lehoučce porazit.
Hero:Za co tu jsi?
Mud:Víš měl jsem rád zvířátka a ostatní to nepochopili.
Snaf:Chceš dostat najíst, nebo po hubě?

díky za gothicz.net
Rodney
Uživatel

PředchozíDalší