Menu

G3FG Vs.Arciania

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Odpovědný moderátor: Watty Watts
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Čo je lepšie?

Arcania
17
31%
Gothic 3 Forsaken Gods .
37
69%

Celkem hlasů : 54

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » úte 06. led 2015 17:21:19 » Re: G3FG Vs.Arciania
Oba díly jsou asi nejslabší z celé série ale oba mam rád. Pro mne je lepší asi A.
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod Dragnhunter » stř 24. čer 2015 18:16:10 » Re: G3FG Vs.Arciania
Hrál jsem Arcanii i FG a dovolte mi abych se zasmál. HA HA HA. Jak tohle může někdo srovnávat ?
100% FG. Arcania je no, slušně řečeno mizerná. Neříkám že FG je úplně úžsné (G1 je stejně BEST) alepořád 100x lepší než Arcania. Myslete si co chete tohle je můj názor.
Dragnhunter
Uživatel

Předchozí