Menu

Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)

Soubor znalostí členů fóra.
Odpovědný moderátor: Watty Watts
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fígly má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Vyskákat se mi tam nepovedlo, ale když jsem byl na pevném compu, kde šla konzole, tak jsem dal Ctrl+K, držel jsem to a dojel jsem tam... Ctrl+H jdeš do výšky...
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Saladin » pon 26. pro 2011 13:06:53 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
kloudici píše:
Saladin píše:Mám problém s marvinem. Stisknu vlnovku ale marvin je rozmazaný a je vidět jenom kostičky. Když jsem hledal v Image našel jsem obrázek konzole a zvětšil jsem to z 512x512pixelů na 1280x500 tahle chyba s obrázkem se opravila ale pořád namísto písmen vidno jenom kostičky.Tohle mi z G3FG nedělá tak nevim. :???: Jestli má někdo obrazovku 1280x1024 pixelů nech se mrkne, prosím na velikost toho obrázku.
Já nevim zkoušel jsem snad všechno. :wink:

Jak píše Thunder - měl by to vyřešit CP 1.74. Máš hru opatchovanou?
Případně můžeš zkusit tohle:
http://forum.gothic-rpg.com/viewtopic.php?t=985
bod 3 - platí to jak pro černou konzoli, tak i pro kostičkovanou. Pozor - nezapomeň na podtržítka!

neví někdo co je potřeba vytvořit? nějak ten odkaz nejde a já g3 znovu nainstaloval a nejde to. :evil:
Saladin
Uživatel

Příspěvekod kloudici » stř 28. pro 2011 16:20:14 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Nj, je to už starý link a je to už smazané.
Tady to máš znovu
v adresári Data treba vytvoriť nový adresár _compiledImage a v ňom ďalšé adresár _intern. Čiže cesta bude vyzerať nejak takto: C:\ ... \Gothic3\Data\_compiledImage\_intern
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Saladin » stř 28. pro 2011 16:30:28 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Dík kloudici.
Saladin
Uživatel

Příspěvekod kloudici » stř 28. pro 2011 18:08:03 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Rádo se stalo :D
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Zdravím Vás, prosím o radu s aktivací konzole. V souboru Ini už mám od základu TestMode=true, přesto mi klávesa s vlnkou [~] konzoly neaktivuje, co ted mám dělat? Děkuji

P.S. Forum jsem pročetl a recepty na notebbok mi nefungují
JohnSullivan
Nováček

Příspěvekod Masak » čtv 09. srp 2012 20:49:38 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Jak se jmenuje cheat na velkou rovnou louku na spawnování.
"Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem?"
"Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil."
"Ne, já jsem tvůj otec!"
"Ne, to snad ne. To není pravda!"
Masak
Uživatel

Příspěvekod Algirion » čtv 09. srp 2012 22:14:58 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
JohnSullivan píše:Zdravím Vás, prosím o radu s aktivací konzole. V souboru Ini už mám od základu TestMode=true, přesto mi klávesa s vlnkou [~] konzoly neaktivuje, co ted mám dělat? Děkuji

P.S. Forum jsem pročetl a recepty na notebbok mi nefungují

Jestli máš NTB, tak ti ani nepůjde.

Masak píše:Jak se jmenuje cheat na velkou rovnou louku na spawnování.

Na mapě světa si najdi nakreslený kompas. Je to severně od Myrtany, za Sildenskými vodopády. Jednoduše tam doletíš ctrl+k. Plocha je cca pod kompasem.
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Masak » pát 10. srp 2012 10:01:19 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Algirone díky, díky...
"Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem?"
"Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil."
"Ne, já jsem tvůj otec!"
"Ne, to snad ne. To není pravda!"
Masak
Uživatel

Příspěvekod my name » sob 29. pro 2012 18:14:22 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Mam problém s spawnováním budov, zadám do kod, napíše mi to spawn (ta věc) ale budova nikde.
my name
Nováček

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký kód abych nechal zmizet postavu. Díky
EndlessFight
Uživatel

Příspěvekod Fathis » ned 17. bře 2013 14:04:47 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Ahoj, rád bych udělal komiks z prostředí Gothic 3, ale mám jeden problém.

Můj hlavní hrdina má vypadat jinak, než bezejmenný, ale nemůžu přijít na to, jak se "převtělit" do jiné NPC a plně ji ovládat tak, jak se to dalo učinit v G1 a G2. Bez tohoto komiks nebudu schopný udělat. Viděl jsem, že tu někdo dělal komiks "Příhody Temného Mága v důchodu", a tam převtělování určitě musel použít, takže by to mělo být možné.

Máte nějaké tipy? Popřípadě nápad, jak změnit vzhled bezejmenného samotného? Funkce "Control" ani "Ctrl + F" nefungují - postavu sice ovládám, ale ona po chvíli sama odchází, nemůžu používat její schopnosti, nemám její inventář, a tak podobně. Nefunguje ani tlačítko "O", jak mi tu někdo navrhoval.

Díky za případné odpovědi!
Lupiči od tebe chtějí peníze, nebo život. Ženy chtějí obojí.
Fathis
Uživatel

Příspěvekod Aldias7 » stř 29. říj 2014 14:52:19 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Existuje také cheat na mazání budov/NPC? Také bych rád věděl jestli existuje cheat na editování rutiny (např. nastavit aby NPC hlídalo na místě kde já chci)
Aldias7
Nováček

Příspěvekod Huro » sob 11. srp 2018 18:59:57 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Aj ked tu už 4 roky nik nenapisal skusim sa niečo spýtať. Chcel som si insertnut jedno brnenie paladina pretože v hre su tušim 3 verzie toho brnenia avšak legalne sa da zisakt iba jedno a to s tým červenym vzorom vpredu. No ja som si chcel insertnut to s tým zelenym vzorom ktore ma Paladin Markus vo vengarde a vznikol problem ten že ked si ho insertnem príkazom
spawn body_paladin_03 tak sa objavi pred postavou ale ked si ho hrdina vezme tak v inventari nikde nie je. Skušal som aj ten isty cheat s give aby sa insertlo do inventara ale insertlo sa tam to s tym červenym vzorom. Neviete v čom môže byt problem pripadne či je možne tie druhe verzie ziskat aj ked cez cheat?
Huro
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » pát 17. srp 2018 20:43:20 » Re: Marvin Databáze pro Gothic 3 (Cheats / Kódy)
Huro píše:Aj ked tu už 4 roky nik nenapisal skusim sa niečo spýtať. Chcel som si insertnut jedno brnenie paladina pretože v hre su tušim 3 verzie toho brnenia avšak legalne sa da zisakt iba jedno a to s tým červenym vzorom vpredu. No ja som si chcel insertnut to s tým zelenym vzorom ktore ma Paladin Markus vo vengarde a vznikol problem ten že ked si ho insertnem príkazom
spawn body_paladin_03 tak sa objavi pred postavou ale ked si ho hrdina vezme tak v inventari nikde nie je. Skušal som aj ten isty cheat s give aby sa insertlo do inventara ale insertlo sa tam to s tym červenym vzorom. Neviete v čom môže byt problem pripadne či je možne tie druhe verzie ziskat aj ked cez cheat?

Tu to máš: https://ulozto.sk/!lwIfPEgJuouW/paladinfix-7z (je to locknuté = zákaz voľne šíriť súčasti hier) Heslo za PM, alebo napíš sem - ak to chceš, pretože nechodím na toto forum moc často.
Ramesse
Uživatel

Předchozí