Menu

Všeobecná diskuze o hudbě

Subfórum pro všechny milovníky hudby.
Příspěvekod Dolero » sob 26. bře 2016 23:18:02 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
Já jsem příslušník mladší generace (narozen po sametové) a jsem upřímně otřesen, co má generace poslouchá a jdu si pustit Mozarta... A nebo radši Sepulturu :D

Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 26. bře 2016 23:45:09 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
oba :D

PS: u toho prvního mi to tak nějak lehce naznačje, že jsem spíš už ten rodič, což je věkově sice pravda, počtem zplozených dětí však neeee :D :D :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Sirius » ned 27. bře 2016 13:43:35 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
Otřesen si klidně buď, nám to nevadí :D My máme své :D

Ale já jsem člověk, který si až na pár výjimek poslechne vše ( Co vážně nemusím jsou dechovky, Rap, Hip Hop nebo hudba pro šampóny - Bobr a spol )
Například naprosto skvělý je podle mě Karel Gott, Michal David, Team .. Pak samozřejmě nějaké ty pomalejší, zahraniční

Ale jako ukázku z rocku a jemu podobných stylů, bych zvolil srdcovou záležitost - Bon Jovi a Sabaton :)

Dále bych pak mohl uvést například Blink 182, Green Day, Fall out Boy, The Offspring, Skillet, Evanescence, Bullet for my Valentine Avril Lavigne ( No co, problém ? :lol: ) a z českých třeba Jaksi Taksi.
A jako tečku na závěr .. Občas není na škodu být tak trochu blázen :lol:
Obrázek
Sirius
Uživatel

Příspěvekod Kristi » čtv 30. čer 2016 0:00:03 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
najs objav na dnešok
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » sob 09. zář 2017 12:12:39 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » čtv 21. zář 2017 20:36:32 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
Nejspíš každý z nás se někdy setkal s fňuky, že "dnešní hudba stojí za prd", "vosumdesátý léta byly nejlepšííííí!!!!!", "still listening in 2017" atd. Tipuju, že nemálo z nás (mě nevyjímaje) si obdobnou fňukací fází prošlo, prochází nebo do ní míří. I tady na fóru se tací najdou.

Těmto lidem s humorem, cynismem a v dobré víře nabízím ke shlédnutí následující video.

L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Lordan » ned 23. zář 2018 19:49:40 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
Dlouho jsem se nikde nevyjádřil. Tak proč ne tady. Absolvoval jsem dovču na Balkáně a ze zvědavosti jsme hledali nějaké místní kapely. Díky tomu jsem narazil na Bosenskou Dubiozu kolektiv. Dle počtu shlédnutí na youtube bude rozhodně jejich muzika dalece přesahovat hranice Balkánu, nicméně jsem je neznal. Kromě toho, že jsou hudebně zajímaví, mají výborné klipy. Ten co sdílím je nejlepší který jsem viděl za hodně dlouhou dobu. Scéna kde si houpou s Miley Cyrus na té kouli nemá chybu. Tak, třeba si to někdo pustí. :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Vojta1122 » ned 23. zář 2018 20:59:15 » Re: Všeobecná diskuze o hudbě
Od doby, co mě s nimi prudil můj (naštěstí už bývalý) spolubydlící, k nim mám potíže najít cestu. Nicméně počitn určitě zajímavý a docela mě překvapuje, že jsem je našel dříve než ty :D
Vojta1122
Kronikář

Předchozí